Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Realizacja szkody powypadkowej wątek zamknięty Zrealizowałem w zakładzie szkodę powypadkową. Zakład zajął się realizacją...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2018

Fajny serwis wątek zamknięty trochę na wygwizdowie (w lesie praktycznie), ale jakość w porządku. Jestem...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 marca 2018

Wszystko OK wątek zamknięty Poza brakiem uwag na pewno pozytywne wrażenie wywarła czystość auta w środku.
~Komisarz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 stycznia 2018

Wymiana cewki zapłonowej wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z czasu naprawy oraz ceny.
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 grudnia 2017

Skoda Fabia wątek zamknięty Polecamy ten warsztat. Fachowa obsługa klienta. Samochód zastępczy na cały...
~Bogdan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 grudnia 2017

Polecam wątek zamknięty Profesjonalne podejście do klienta, życzliwa obsługa, wszystkie sprawy na...
~Swift
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 grudnia 2017

Polecam! wątek zamknięty Solidnie, terminowo wykonane prace blacharsko-lakiernicze w ramach...
~Maria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 grudnia 2017

Polecam !! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z usług tego warsztatu. Polecam bo są solidni !!
~Rosinke
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 listopada 2017

Polecam wątek zamknięty Kompetentna obsługa, dobre wykonanie.
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 października 2017

Audi A3 Andrzej wątek zamknięty Jestem super zadowolony !
~Andrzej Bambrowicz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 października 2017

Polecam! wątek zamknięty Przemiła obsługa, szybko, tanio i fachowo wykonana praca. POLECAM!
~Tomek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 października 2017

Usługi lakiernicze wątek zamknięty Ogólnie ok Jestem zadowolony
~Senior Zdzisław
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 września 2017

ocena wątek zamknięty Dobre wykonanie, miła obsługa, kultura.
~Michał Sołczyński
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 września 2017

Świetna obsługa. wątek zamknięty Wspaniała obsługa klienta. Fachowo wykonana naprawa. Świetne doradztwo. W...
~Aldona Tabor
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 września 2017

debesciaki!!! wątek zamknięty Stanley to jeden z najlepszych zakladow lakierniczych w jakich robilem auto...
~Piotr Christow P.H.U.Free-Dom
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 września 2017

Jakość wykonania prac. wątek zamknięty Jakość wykonania prac idealna. Wszystko wykonane w terminie zgodne z...
~Juliusz Terlecki
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 września 2017

Usługa Blacharsko - Lakiernicza wątek zamknięty Oddałem samochód do naprawy - szybka i profesjonalna naprawa lakiernicza ....
~Łukasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2017

naprawa pokolizyjna wątek zamknięty Zdecydowanie polecam warsztat. Naprawa blacharsko lakiernicza przeprowadzona...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 lipca 2017

Przód AUDI wątek zamknięty Naprawa została wykonana z ubezpieczenia AC więc o przystępności cen niewiele...
~Krzysztof K
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 czerwca 2017

Nie jest na tyle dobrze, żeby nie mogło być lepiej wątek zamknięty Naprawiałem samochód po stłuczce, w ramach ubezpieczenia. Ogólnie jestem...
~Romuald
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 czerwca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry