Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam tego mechanika wątek zamknięty Sprawna naprawa, profesjonalna obsługa.
~Ryszard
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 czerwca 2017

Naprawa po stłuczce wątek zamknięty Szybkie przyjęcie samochodu do naprawy. Rzeczoznawca na miejscu. Bezgotówkowe...
~Losiek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 czerwca 2017

Solidność i terminowość wątek zamknięty Firma, którą można polecić Uslugi wykonane solidnie i terminowo
~Benia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 maja 2017

Naprawa powypadkowa wątek zamknięty Auto naprawione bardzo dobrze żadnych niedociągnięć, lepiej niż fabryka :D...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 maja 2017

Naprawa blacharsko lakiernicza wątek zamknięty Po przeczytaniu opinii na tym portalu zdecydowałem że skorzystam z ich usług....
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 maja 2017

szybka i profesjonalna pomoc wątek zamknięty Zgłosiłam się do warsztatu, a uziemiony samochód został pod domem (niedaleko...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 maja 2017

Polecam ... wątek zamknięty Kolejna naprawa z ubezpieczenia OC i kolejny zadowolony klient opuszcza...
~Piotr Szumotalski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 maja 2017

opinia blacharsko-lakiernicza .. wątek zamknięty warsztat godny polecenia,przemiła obsługa,wszystkie formalności na miejscu.
~Marek S.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2017

usługi blacharsko-lakiernicze wątek zamknięty jestem b. zadowolony z wykonanej usługi blacharsko-lakierniczej,...
~Roman
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2017

OCENA POZYTYWNA wątek zamknięty Od zawsze byłem przeciwnikiem napraw serwisowych. Po skorzystaniu z tej firmy...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 marca 2017

Szybka i profesjonalna wymiana szyby wątek zamknięty Polecam warsztat, pełny profesjonalizm super obsługa klienta.
~Bogdan
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 marca 2017

Profesjonalizm przez duże "P" wątek zamknięty Wielokrotnie korzystałem z usług firmy Stanley i śmiało mogę polecić zakład...
~Bartosz
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 lutego 2017

Polecam!!! wątek zamknięty Szybka i profesjonalna naprawa oraz podejście do klienta. Polecam wszystkim...
~Mirosław
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lutego 2017

Naprawa powypadkowa wątek zamknięty Bardzo szybka i profesjonalna naprawa, elementy idealnie dopasowane, również...
~Klientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lutego 2017

Auto Service Stanley Gdynia wątek zamknięty Podjechałem do warsztatu aby uzgodnić termin usunięcia przytarcia lakieru na...
~Bosman
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 lutego 2017

Szybko i solidnie wątek zamknięty Po spartaczonym lakierowaniu w ASO jednego z elementów nadwozia (lakier nie...
~Jacek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lutego 2017

Bardzo dobry serwis Naprawa blacharska wątek zamknięty Firma bardzo profesjonalna. Szef zawsze poda rękę i się przywita....
~Stefanio
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 lutego 2017

Polecam!!! Mega warsztat!!! wątek zamknięty W dniu 13.01.2017 mój Mercedes odmówił posłuszeństwa, zgasł podczas jazdy i...
~Marek Kamrowski
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 stycznia 2017

Uslugi lakiernicze i blacharskie wątek zamknięty Bardzo profesjonalne wykonanie usługi i w bardzo krótkim terminie. jestem...
~Renia P.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 stycznia 2017

Jak najbardziej mogę śmiało polecić wątek zamknięty Jak najbardziej mogę śmiało polecić
~Marcin Cz.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 grudnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry