Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
zdecydowanie polecam wątek zamknięty Oddałem w tym zakładzie auto do naprawy blacharsko-lakierniczej i teraz wiem,...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 grudnia 2016

Naprawa bezgotówkowa. wątek zamknięty Gorąco polecam. Usługi blacharsko-lakiernicze na bardzo wysokim poziomie....
~Toyota Avensis
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 października 2016

Likwidacja szkody wątek zamknięty Zakład godny polecenia. Naprawa wykonana rzetelnie i terminowo przy...
~K&W Expert
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 września 2016

POLECAM wątek zamknięty Super szybko naprawiono mi auto w czasie wakacji. Mogłam wrócić nim do domu...
~Honey Hany
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 września 2016

Wymiana przedniej szyby wątek zamknięty Korzystałem z usług Serwisu Stanley 12-ego sierpnia 2016 r.Miałem pękniętą...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 września 2016

Lakierowanie maski w VW Passacie B6 wątek zamknięty Bardzo szybki sewis, polecam.
~Robert
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2016

serwis bezgotówkowy wątek zamknięty Naprawa bezgotówkowa z OC sprawcy odbyła bardzo sprawnie i szybko. Auto...
~Monia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lipca 2016

Corollka wątek zamknięty Polecam, szybko, profesjonalnie, tak jak lubię. Samochód zastępczy na czas...
~Krzysiek Corolla
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 lipca 2016

Wieloletni klient wątek zamknięty Będąc wieloletnim już klientem zakładu Stanley, korzystając z usług...
~Zbigniew K.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 czerwca 2016

polecam wątek zamknięty Szczerze polecam, byłam dziś drugi raz i tak samo jak za pierwszym wyjechałam...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 czerwca 2016

UCZCIWOŚĆ wątek zamknięty Z całą pewnością jeden z najlepszych warsztatów samochodowych. Szczególną...
~stały klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 maja 2016

Bardzo dobry lakiernik wątek zamknięty Od wielu lat "robię" auta w tym warsztacie lakierniczym i nigdy się nie...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2016

Profesjonalnie! wątek zamknięty Szybko i profesjonalnie. Auto odebrane umyte i odkurzone - to się ceni....
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2016

Naprawa blacharska wątek zamknięty Polecam ten warsztat. Robilem tam reperaturki na tylne nadkola do Forda...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 marca 2016

Super ...polecam zwłaszcza Paniom wątek zamknięty Drugi raz korzystałam z zakładu i jestem bardzo zadowolona z terminu i...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 marca 2016

Tak jak powinno być... wątek zamknięty szybko, sprawnie, komfortowo i po prostu zawodowo. Jeszcze tam wrócę.
~MP
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 marca 2016

Rewelacja wątek zamknięty Świetny warsztat. Auto po blacharce jak nowe. Polecam
~Joanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 marca 2016

rewelacja wątek zamknięty Stenleya reklamuję już wsród swoich znajomych. Warsztat likwidował moją...
~Ala
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 lutego 2016

POLECAM! wątek zamknięty Polecam wszystkim Auto Service Stanley z conajmniej trzech powodów: -...
~Krzysztof
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 stycznia 2016

naprawa bezgotówkowa wątek zamknięty Samochododdany po kolizji parkingowejcelem naprawy bezgotówkowej.Mimo poleceń...
~Roman
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 stycznia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry