Auto Szyby ADAN

Warsztaty samochodowe

Sopot, Władysława IV 21

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Skorzystałem dzisiaj z usług tego zakładu, pojechałem w ciemno patrząc tylko...
~Patryk
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 lipca 2014

Najwyzsza ocena to i tak za malo! wątek zamknięty Warsztat p. Adama wybralam po ocenach w katalogu firm. Nie byly przesadzone....
~Kararzyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 października 2014

Usuwanie folii przyciemniającej z szyb wątek zamknięty Przystępna cena, wyczerpująca informacja techniczna oraz dobrze wykonana...
~Jarek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 czerwca 2014

Polecam wątek zamknięty Rzetelnie i fachowo wykonana usługa naprawy szyby a przy tym wszystkim...
~PiotrM
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 marca 2014

Gorąco polecam! wątek zamknięty Najperw myślalem: "tak duża ilość szóstek - tu coś nie tak :) " Ale kiedy...
~Andrey
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 grudnia 2013

naprawa szyby trójmiasto, naprawa szyby sopot wątek zamknięty Profesjonalne podejście / doradztwo miałem ubytek . "bycze oko" teraz nikt...
~Mariusz_Prezez
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 października 2013

user - opinia wątek zamknięty Naprawa odprysku. Trafiłem przypadkiem z polecenia car-glass. Jakość super....
~user
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 lipca 2013

Fachowo i solidnie ! wątek zamknięty Korzystalem niedawno z uslug firmy ADAN montujac czujniki parkowania do mojej...
~Radoslaw
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 lipca 2013

Polerowanie przednich reflektorow Saab 9-3 wątek zamknięty Zdecydowanie polecam! Uczciwy i sympatyczny właściciel. W 2h wszystko już...
~kbronx
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 grudnia 2012

Szyba panoramiczna wątek zamknięty Polecam każdemu wykonanie usługi w tym warsztacie.Byłem już zrezygnowany, na...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 października 2012

Polerowanie reflektorów - polecam ten zakład wątek zamknięty Od właściciela tego zakładu powinni inni się uczyć: - profesjonalne podejście...
~Mariusz - Audi A3 8L
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 września 2012

Polerowanie lamp wątek zamknięty Miałem polerowane przednie reflektory. wykonanie , obsługa ikontakt z...
~zielony passat
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 września 2012

Bardzo profesjonalnie i TANIO. Bez naciągania. wątek zamknięty Wymieniałem szybę - znacznie taniej inż w bardzo popularnych sieciówkach. Do...
~Emil
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 lutego 2012

Dobra robota wątek zamknięty Fachowość, miła obsługa, dobra jakość i przystępna cena . POLECAM
~ZbyszekM
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 lutego 2012

Super profesjonalizm wątek zamknięty Miałam zarysowane szyby przez feralną skrobaczkę do szyb. Dzięki polaryzacji...
~Joanna Górska
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 lutego 2012

FIRMA GODNA POLECENIA wątek zamknięty Polecam wszystkim. Dzisiaj spolerowałem w tej firmie szybę i naprawdę efekt...
~Zenon
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 października 2011

Bardzo dobry fachowiec wątek zamknięty W kilku miejscach na przedniej szybie miałem drobne rysy. W dwóch innych...
~mateusz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 października 2011

pełen profesjonalizm wątek zamknięty kolejny raz dostałem kamieniem w szybe i Pan Borowski w perfekcyjny sposób mi...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 maja 2011

Tanio i profesjonalnie - jednak tak można! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony! Naprawa przedniej szyby po uderzeniu kamieniem...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2010

Regeneracja kloszy reflektorów samochodowych wątek zamknięty Witam !!! W tym warsztacie robiłem przednie lampy w focusie I i wyszło...
~Andrzej z Gdańska
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
46

postów

43

wątków

do góry