Widok

Auto do slubu (klasyk)

Wesele Temat dostępny też na forum:
Hej,

Zastanawiamy sie nad wynajeciem auta do slubu - poszukujemy auta typu klasyk, cos w stylu lat 20' - moze ktos cos moze polecic?

Slub w Gdansku - wesele 30km od Gdanska/Sopotu.

Z gory wielkie dzieki!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spróbuj w Muzeum Motoryzacji w Gdyni, mają sporą kolekcję aut tego typu, choć z tego co wiem nie wszystkie wypożyczają. Może akurat znajdziecie tam swój wymarzony typ:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mega dziekuje poslubiona! Na pewno sprawdzimy! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo proszę :) Daj znać, jak poszło ;-) W razie niepowodzenia zapytaj właściciela o namiary do sprawdzonych kolekcjonerów, w końcu skądś te auta się tam wzięły :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak zrobimy - dobrze ze wesele za rok, ale juz trzeba pewne rzeczy 'dopiac' - i tak wystarczajaco duzo na glowie bede miec i bez slubu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mam namiar na niebieskiego mustanga i kremowego fiata 125p
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziekuje, jednak to nie ten styl jakiego poszukujemy. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

można prosić o namiar ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

http://slubna-limuzyna.pl/ blisko jest, ale lat 20 to chyba tam nie ma, ale moze sie cos spodoba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

Fotograf na ślub i wesele 15.09.2018 (64 odpowiedzi)

Witam, szukam fotografa na ślub i wesele w Gdańsku plus plener. Interesują mnie tylko oferty bez...

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

do góry