Widok

Auto pokontraktowe - opinie

Dzień dobry wszystkim. Planujemy z żoną zakup używanego, kilkuletniego auta. Oboje mamy złe doświadczenia z autami używanymi, trafialiśmy już na graty albo nieuczciwych sprzedawców, "mirków handlarzy" itp.

Słyszeliśmy parę dobrych opinii o samochodach pokontraktowych, że to przede wszystkim pewne źródło i serwisowane auta. Rozważamy taką opcję, ale czy ktoś wie, jakie salony na terenie Trójmiasta (ale nie tylko) oferują takie samochody? Może ktoś z Was ma już takie doświadczenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Każde auto powinno być serwisowane,ja osobiście wolę kupić od właściciela(często zbierają rachunki) a jak ktoś kto ma o tym pojęcie robi to dla siebie i u siebie w garażu to nawet lepiej niż serwisowany long life w ASO raz na 30tys km bo sorry ale serwisem tego nazwać nie mozna co z tego że pieczątka,często prywatni właściciele dużo więcej powiedzą o aucie(nie mówię o oszustach).Ja np.co rok przy zmianie oleju przy 10tys km zrzucam oprócz filtrów wszystkie płyny bo koszt znikomy a kto to robi serwisujac w ASO?nikt,bo przecież chłodzący bez wymiany ,hamulcowy co 60tys km a potem breja w układzie plywa itp itd.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli szukacie aut pokontraktowych, sprawdźcie sobie np. Master1. Mają punkt w Gdańsku, samochody godne polecenia. Rzeczywiście takie auta mają pewną przeszłość, były serwisowane i jeszcze długo posłużą. Weźmy pod uwagę, że w czasie trwania umowy leasingowej czy innej formy finansowania, dobry stan samochodu leży w interesie używającego i firmy, od której bierze się takie auto. ASO to też nie są podwórkowe warsztaty, tam pracują profesjonaliści. :) Ja też uważam, że trzeba bardzo uważać z prywatnymi ofertami, a samochody po kontraktowe to bardzo dobra opcja.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zawsze warto sprawdzić taki samochód u mechanika, poza tym ważną sprawa jest aby autko było zadbane , ja sama zawsze używam dobre kosmetyki samochodowe Wtedy wiem za tak zadbany samochód będe mogła sprzedać w dobrej cenie. Dla mnie to zdecydowanie istotna sprawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Porsche - nieautoryzowany serwis (33 odpowiedzi)

Czy jest w Trójmieście nieautoryzowany serwis samochodów Porsche?

kredyt na samochod-w salonie? (7 odpowiedzi)

Czy biorąc kredyt na samochód w salonie będzie taka sama rata jak przy pójściu bezpośrednio do...

Mój pierwszy samochód (201 odpowiedzi)

Jestem przed zakupem swojego pierwszego auta. Jaki samochód polecacie? Musi być 5-cio drzwiowy...

do góry