Widok

Auto w leasingu na osobę fizyczną

Cześć. Myślę o nowym aucie, przejrzałem oferty sprzedaży, ale trochę obawiam się kupowania. Myślałem o leasingu - wiem, że można też wziąć w ten sposób auto jako osoba fizyczna. Ktoś z Was wie coś więcej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jakiś czas temu brałam leasing na firmę i jestem z niego bardzo zadowolona. Mogę Ci zresztą polecić - https://www.daciafinansowanie.pl/finansowanie . Ja akurat mam Dacię Duster. Myślę, że warto do nich zadzwonić i zapytać czy istnieje taka możliwość. Pewnie tak bo dlaczego by nie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Leasing na osobę fizyczną ni w ząb się nie opłaca. Jak Cię nie stać kupić za gotówkę, to weź normalny kredyt i nie cuduj, może na początku pojeździsz za 1500zł/msc a przy wykupie oszwabią Cię na cacy i dwa razy stracisz. To samo z wynajmem długoterminowym....po prostu nie opłaca się.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

JAKIEJ MARKI AUTO POLECACIE KUPIĆ???? (146 odpowiedzi)

witam chcę kupić auto jakie jesteście w stanie polecić ? mam wymagania chcę aby auto miało...

Najtańsze oc dla... gdzie? (82 odpowiedzi)

Witam Posiadam prawko od roku i kilku mies., mój brat od 2 mies. ja jestem właścicielem...

Fotoradar (3 odpowiedzi)

Czy w Sopocie w tunelu ul Powstańców Warszawy przy Sheratonie jest fotoradar ? Jadąc w kierunku...

do góry