Auto Top

Giełdy i komisy

Gdańsk, adm. Kazimierza Porębskiego 50

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
wojtek - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście do klienta, naprawdę polecam. Kupili nasze...
~wojtek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 października 2020

Marcin - opinia wątek zamknięty Polecam, transakcja udana. Pan Adam zna się w temacie motoryzacji. Szacun
~Marcin
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 września 2020

Wojtek - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam, nie trzeba sie rozpisywać wystarczy skorzystać z ich usług
~Wojtek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 września 2020

Wojciech - opinia wątek zamknięty Pozytywne i konkretne ,nudzi zaufanie
~Wojciech
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 kwietnia 2020

Szymon - opinia wątek zamknięty Punktualne przybycie na spotkanie, szybka wycena samochodu i podpisanie umowy...
~Szymon
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 marca 2020

Klient - opinia wątek zamknięty Sprawne i szybkie załatwienie sprawy
~Klient
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 marca 2020

Paweł - opinia wątek zamknięty Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Bardzo miły kontakt. Decyzja w ciągu 15...
~Paweł
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 marca 2020

Izabela - opinia wątek zamknięty Skorzystałam z oferty firmy skup aut za gotówkę... Wycena auta i...
~Izabela
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 lutego 2020

Zadowolony - opinia wątek zamknięty Bardzo sprawnie, szybko, profesjonalnie, zgodnie z informacja telefoniczną,...
~Zadowolony
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 lutego 2020

Tomasz - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam usługi tej firmy. Bardzo dobra obsługa klienta, same...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 lutego 2020

JBL - opinia wątek zamknięty Profesjonalnie i uczciwie. Polecam
~JBL
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 lutego 2020

Airpien - opinia wątek zamknięty Samochód sprzedałem szybko i sprawnie, cena do zaakceptowania. Przebieg...
~Airpien
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 lutego 2020

Daria - opinia wątek zamknięty Transakcja sprzedaży przebiegła pomyślnie, Pan bardzo sympatyczny, cena...
~Daria
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 lutego 2020

Radek - opinia wątek zamknięty Dzisiaj sprzedałem im samochód, jestem bardzo zadowolony z obsługi.
~Radek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 stycznia 2020

Bartosz - opinia wątek zamknięty Dzisiaj kupili moj samochód, jestem bardzo zadowolony z obsługi tej firmy
~Bartosz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 stycznia 2020

Kamil - opinia wątek zamknięty Bardzo szybko, sprawnie i konkretnie. Idealny kontakt. Polecam z pełną...
~Kamil
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 grudnia 2019

Anita - opinia wątek zamknięty Wczoraj sprzedałam im samochód. Jestem mile zaskoczona czasem reakcji. Duży...
~Anita
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 grudnia 2019

Sebastian - opinia wątek zamknięty Dzisiaj sprzedałem im samochód, cała transakcja trwała zaledwie 45min. Nie...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 grudnia 2019

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra współpraca i pomoc w sprzedaży auta. Polecam
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 grudnia 2019

Marek - opinia wątek zamknięty Zadzwoniłem do nich z ogłoszenia. Mile zaskoczony rozmową telefoniczną...
~Marek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 grudnia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
116

postów

110

wątków

do góry