Auto Top

Giełdy i komisy

Gdańsk, adm. Kazimierza Porębskiego 50

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zadowolony klient - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry kontakt,rzetelna konkretna fachowa obsługa.Pan Adam zna się na...
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 grudnia 2019

Polecam! wątek zamknięty Sprzedałam im auto w niecałe 30 min - podjechali wycenili, spisali umowę no i...
~Ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 października 2019

Polecam wątek zamknięty Sprzedali moje auto w zaledwie 2 tygodnie. polecam
~Irena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2019

Polecam wątek zamknięty Sprzedali moj samochod wiec wystawiam plusa jak obiecalem. Polecam.
~Robert
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 października 2018

Szczerze polecam wątek zamknięty Do właściciela firmy trafiłem poprzez ogłoszenie na ogólnopolskim portalu....
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 września 2018

Nieprawdopodobnie fantastyczna obsługa wątek zamknięty Przesympatyczna i bardzo profesjonalna obsługa przywróciła mi wiarę w ludzką...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 czerwca 2018

Polecam wątek zamknięty Miła i fachowa obsługa. ..Profesjonalne podejście do klienta. Pieniążki...
~Karina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 marca 2018

zadowolony wątek zamknięty Profesjonalne, polecam.
~Maty
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 lutego 2018

Skup aut wątek zamknięty Polecam w 100% to miejsce,bardzo wysoka,obiektywna wycena auta,pełen...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lutego 2018

Rzetelna firma wątek zamknięty Transakcja przebiegła wzorowo, obsługa na najwyższym poziomie. Nie znam się...
~Honorata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 lutego 2018

Warszawiak - Vectra wątek zamknięty Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jakoscia i szybkoscia obslugi. zawsze...
~WARSZAWIAK
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 stycznia 2018

lokalizacja wątek zamknięty Sukces firma zawdzięcza głównie dzięki profesjonalnej obsłudze oraz...
~zgred
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 czerwca 2017

Właściwi ludzie na właściwym miejscu! wątek zamknięty Jak najbardziej polecam! Przyznam szczerze, że sparzyłem się już nieraz na...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2017

konkretny sprzedawca wątek zamknięty Solidna Firma wycena samochodu błyskawiczna ,transakcja trwała 10 minut...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 marca 2017

Brak uwag wątek zamknięty Z mojej strony po zakupie przez nich mojego auta pozostał jedynie brak uwag....
~Ryszard M.
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 marca 2017

Solidna firma wątek zamknięty Solidna firma! Jestem bardzo zadowolony, zapłacili taka cenę jak ustaliliśmy...
~Adam W.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 marca 2017

Najlepszy zakup wątek zamknięty Samochód w pełni sprawny i zgodny z opisem. Po miesiącu użytkowania, jestem w...
~Marta S.S.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 marca 2017

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Firmę odróżnia od innych w okolicy pełen profesjonalizm, facet nie chciał na...
~Roman
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 marca 2017

Auto skup wątek zamknięty Rekomenduję ten auto skup. Kupiłem u nich już 2 auta i każdorazowo zostałem...
~Zbigniew K.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 marca 2017

szybie porozumienie wątek zamknięty Konkretnie i w sympatycznej atmosferze. Szybko doszliśmy do porozumienia...
~Robert Jarząbek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 lutego 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
116

postów

110

wątków

do góry