Auto Top

Giełdy i komisy

Gdańsk, adm. Kazimierza Porębskiego 50

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Skup polecony przez kolegę wątek zamknięty Ten skup polecił mi kolega który 3 miesiące wcześniej kupił u nich auto i...
~Rafał K.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 lutego 2017

sporo atutów wątek zamknięty Sprzedawca nie wciska na siłę auta. Miałem wrażenie bym znalazł takie jak mi...
~Maciej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 lutego 2017

korzystna transakcja wątek zamknięty Bardzo dobra wycena, z korzyścią dla mnie. Auto o tych samych parametrach nie...
~Adrian
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 lutego 2017

Kupiłem auto wątek zamknięty Kupiłem w tym komisie auto. Nie miałem żadnych problemów. Stan auta zgodny z...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 lutego 2017

Świetny komis samochodowy wątek zamknięty Świetny komis samochodowy. Miałem nosa, ponieważ chciałem wymienić auto na...
~Rafał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 lutego 2017

Skup auta citroen c5, rocznik 2002 wątek zamknięty Opinia jak najbardziej pozytywna. Już podczas rozmowy telefonicznej...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 lutego 2017

Szybko i sprawnie wątek zamknięty Doskonały kontakt, od momentu telefonu do sprzedaży samochodu minęło około...
~Zadowolony Klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 lutego 2017

Panowie bezbłędni !!! wątek zamknięty Cała sprawa sprzedaży zajęła im 6 minut od przyjazdu do ich firmy !!!...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 stycznia 2017

Kupili więc wystawiam 6+ wątek zamknięty Zadzwoniłem do nich w celu sprzedaży im 14 letniego vw. Niestety nie...
~Roman J
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 stycznia 2017

NASTĘPNE SPRZEDANE !!! BRAVO !!! wątek zamknięty 3 lata temu sprzedali moje auto w 4 dni. W zeszłym tygodniu wstawiliśmy żony...
~Zadowolony Jakub
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 lipca 2016

przyjazna firma wątek zamknięty fachowa obsługa, facet, który mnie obsługiwał zna się na samochodach i tego...
~Rysiek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 listopada 2015

Aga wątek zamknięty Wstawiłam im moje autko i zaledwie po 3 dniach sprzedane. Po prostu szok....
~Aga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 listopada 2015

Super wątek zamknięty Zostawiłem im auto sprzedali zaledwie w 3 dni wyrazy szacunku dla Auto Top
~Henryk
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 września 2015

Uczciwe podejście do klienta wątek zamknięty Autohandel nie wygląda na największy ale profesjonalizm i uczciwość...
~Mieszkaniec dzielnicy
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 września 2015

Potwierdzenie wątek zamknięty Chciałbym tylko życzyć dalszej tak owocnej sprzedaży jak udało się z moim...
~Zbigniew
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2015

Potwierdzam wątek zamknięty Zgadzam się z każdą poniższą opinią ;) PROFESJONALIŚCI ;)
~PIOTR
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lutego 2014

Rzetelnie wątek zamknięty Profesjonalna obsługa i naprawdę mają dobre samochody - Polecam kupno auta w...
~Mirek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 marca 2015

Polecam!!! wątek zamknięty Kupiłem w komisie Pana Adama Forda Mondeo.Auto bez ukrytych wad. Stan...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 marca 2015

super polecam wątek zamknięty profesjonalna obsługa - dobre doradztwo polecam
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 marca 2015

Gorąco polecam wątek zamknięty Wstawiłem samochód na początku marca i w niecałe dwa tygodnie mój samochód...
~piotr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 marca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
116

postów

110

wątków

do góry