Auto Top

Giełdy i komisy

Gdańsk, adm. Kazimierza Porębskiego 50

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ford Mondeo wątek zamknięty Mają duży wybór samochodów z rynku polskiego z książką gwarancyjną i...
~Zadowolony
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 marca 2015

Auto Top wątek zamknięty Bardzo dobra obsługa klienta.Rzetelne informacje na temat auta,które kupiłem....
~Waldemar
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 marca 2015

super polecam wątek zamknięty jak widać jeszcze istnieją normalne autohandle - polecam
~Robert
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 marca 2015

polecam wątek zamknięty sprzedałam im auto, zapłacili więcej niż inni proponowali, miło, szybko,...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 marca 2015

Polecam Pana Adama wątek zamknięty Witam. Pośród wszystkich,czasem można by się pokusić o słowo szemranych ludzi...
~Marcin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 marca 2015

!!! cała szczęśliwa !!! wątek zamknięty zdecydowanie polecam - zwłaszcza Pan ADAM - bardzo pomocny jeśli chodzi o...
~ewa
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 stycznia 2013

auto-top wątek zamknięty Właściciel pan Adam to prawdziwy profesjonalista,transakcja szybka i...
~waldemar
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 czerwca 2013

Polecam wątek zamknięty Do komisu auto oddałam we wtorek, w środę komis je sprzedał , w czwartek...
~Hania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 lutego 2013

Polecam! wątek zamknięty Dobry kontakt i podejście do klienta,Przy sprzedaży polecam ich Komis w 100...
~Damian
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 lutego 2013

Jeszcze się zobaczymy ! wątek zamknięty Wymieniam u Was auto po raz 5 i za każdym razem jestem zadowolony. Dziękuję
~Paweł - astra , golf , laguna ,
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 stycznia 2013

Subaru - opinia wątek zamknięty Faktycznie patrząc na poniższą opinie naprawdę sukces tkwi w tych światłach...
~Subaru
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 grudnia 2012

6+ wątek zamknięty Zdecydowanie polecam i zycze wszystkim takiego profesjonalizmu i uczciwosci! :)
~Beata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 lipca 2012

POLECAM wątek zamknięty Miła i szybka współpraca, właściciel jak i reszta ekipa pracująca na...
~Kupujaca
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 lipca 2012

Michał - opinia wątek zamknięty Jeśli chcesz sprzedać samochód to tylko tam!!! Obdzwoniłem i objechałem...
~Michał
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 lipca 2012

Panie Adamie Wielkie Dzieki wątek zamknięty Wstawiłem do komisu na Świętokrzyskiej auto myśląc że chyba go nie sprzedadzą...
~Jędrek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 lipca 2012

Janusz - opinia wątek zamknięty Jestem raczej nieufny, jeżeli chodzi o opinie na forach internetowych. Tak...
~Janusz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 maja 2012

Naprawdę warto !!! wątek zamknięty Auto komis polecili mi znajomi,wychwalali aż uwierzyć było trudno. Samochód...
~Magda Migdalska
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 marca 2012

Sąsiad z KOWAL wątek zamknięty Witam. Chcialbym potwierdzic ponizsze opinie. Tak sie zlozylo ze wlascicielem...
~Leszek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 stycznia 2012

huraaaa sprzedałęm !! wątek zamknięty Dzwoniłem chyba do 10 firm specjalizujacych sie kupowaniem za gotówkę - szok...
~Dario
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 stycznia 2012

Potwierdzam wątek zamknięty Potwierdzam poniższą opinie - kiedyś tez im wstawiłem auto i w bardzo szybkim...
~Jan
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 stycznia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
116

postów

110

wątków

do góry