Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
najlepszy osrodek!! wątek zamknięty Polecam ten osrodek, jest naprawde swietny. P. Marian to wg mnie NAJLEPSZY...
~iza
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 października 2007

Ośrodek, który szkoli skutecznie:) wątek zamknięty Serdecznie polecam ośrodek Pana Mariana. To miejsce, w którym zdobywa sie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 września 2007

GORĄCO POLECAM!!! wątek zamknięty Miałem przyjemność jeżdzić z p. Marianem i śmiało mogę napisać, że to...
~Michał
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 1 września 2007

:-) NAJLEPSZY INSTRUKTOR NA ŚWIECIE !!! :-) wątek zamknięty Bardzo gorąco polecam!!! Zdałam egzamin za pierwszym razem!!! To nie...
~Iwona :-)
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2007

POLECAM wątek zamknięty Jeden z najlepszych ośrodków, panuje w nim miła i sympatyczna atmosfera. Pan...
~Anita
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2007

POLECAM TEN OśRODEK!!! wątek zamknięty Bardzo polecam Ośrodek Szkolenia Kierowców AUTOGRYF, ponieważ jest...
~AGA-cukierek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2007

PAN MARIAN GÓRĄ wątek zamknięty Polecam szkołę jazdy Pana Mariana.To cierpliwy i miły instruktor który...
~Emilka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2007

GORĄCO POLECAM!!! wątek zamknięty 3 RAZY Z DAWAŁAM EGZAMIN JEŻDŻĄC Z INNYMI INSTRUKTORAMI AŻ ZNALAZŁAM NUMER...
~MAGDA
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 28 marca 2007

jaca - opinia wątek zamknięty bardzo polecam, na prawde P. Marian wie jak uczyc, wasnie wrocilem z...
~jaca
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 22 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
240

postów

229

wątków

do góry