Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
POLECAM.!!!! wątek zamknięty Witam. Chciałbym się podzielić z wami moją opinia na temat szkoły nauki...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 stycznia 2014

Polecam :) wątek zamknięty Wspaniała atmosfera na kursach i indywidualne podejście Pana Mariana do...
~Kasia Zarach
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 grudnia 2013

POLECAM W 100% KURSANT wątek zamknięty Witam. Polecam w 100% szkołę Autogryf w Żukowie , wszystko na wysokim...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 grudnia 2013

POLECAM !!! wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła , miła atmosfera na kursie z teorii oraz z praktyki ,...
~Oliwia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 grudnia 2013

Edyta - opinia wątek zamknięty Polecam szkołę Autogryf. Indywidualne podejście do kursanta bardzo ułatwia...
~Edyta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 listopada 2013

. wątek zamknięty Bardzo miła i przyjemna atmosfera, dobre podejście do kursantów, cała teoria...
~Piotr
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 października 2013

AUTOGRYF ZUKOWO wątek zamknięty Wszystko na duuży plus: indywidualne podejście do kursanta, przyjemne jazdy,...
~Natalia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 października 2013

POLECAM !!! wątek zamknięty Zdałam egzamin praktyczny za drugim razem, tylko dzięki temu że w Autogryf...
~Karolina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 września 2013

Serdecznie dziękuję ; D wątek zamknięty Jeśli chcesz się nauczyć jeżdzić poprawnie po polskich drogach to wybierz...
~Rosołek ; D
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 lipca 2013

Dziękuje za Naukę wątek zamknięty Dziekuję !! Naprawdę polecam !!
~Piotr K "Bobi "
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 lipca 2013

Polecam! wątek zamknięty Podczas jazd spotkałam się z bardzo pozytywnym podejściem. Instruktor poza...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 lipca 2013

Polecam Najlepsza Szkoła Jazdy ;D wątek zamknięty Bez żadnych wątpliwości jest to NAJLEPSZA SZKOŁA JAZDY! Pomimo stresu i wielu...
~KRYSTIAN
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 czerwca 2013

Honorata P. - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam wybranie "Autogryfu". Do każdego kursanta zagwarantowane...
~Honorata P.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 czerwca 2013

POLECAM! wątek zamknięty Polecam, polecam, polecam! Jazdy przebiegały w bardzo miłej, przyjemnej...
~Ola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 czerwca 2013

Serdecznie polecam ! wątek zamknięty Kurs prawa jazdy w Autogryfie jest naprawdę skuteczny i opłacalny. Miło,...
~(No Właśnie)
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 czerwca 2013

goraco polecam! wątek zamknięty Skuteczność, uczciwość i szczerość- te słowa najtrafniej oceniają P. Mariana....
~Fioletowa :)
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 maja 2013

POLECAM!!! wątek zamknięty Polecam tą szkołę na 200%. Zdałem za pierwszym razem teorię, a praktykę za...
~Michał K.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 maja 2013

POLECAM !!! wątek zamknięty Bez żadnych wątpliwości jest to NAJLEPSZA SZKOŁA JAZDY! Pomimo stresu i wielu...
~Gosia F.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2013

Auto Gryf=zdany egzamin wątek zamknięty Do Pana Mariana trafiłam z polecenia innej osoby która zdała za 2 razem.P...
~ALKA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2013

Polecam w 100% wątek zamknięty Mnóstwo cennych wskazówek, wzorowe podejście do kursanta, ogromna doza...
~Brygida
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 marca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
240

postów

229

wątków

do góry