Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
WKOŃCU!! wątek zamknięty Tylko dzięki tej szkole,dzięki panu Marianowi WKOŃCU udało mi się zdać!! to...
~Olka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 marca 2013

Kursant - opinia wątek zamknięty Polecam, zdałem za 2razem. Bardzo dobrze przywiazuje nauke na teori.
~Kursant
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 lutego 2013

Polecam wątek zamknięty Zdałam za 3 razem. Na zajęciach panowała miła atmosfera i wszystkie...
~Natalia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 lutego 2013

POLECAM wątek zamknięty Polecam serdecznie tą szkołę jazdy,
~Michalina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 lutego 2013

Ada G - opinia wątek zamknięty Szok od wczoraj jestem uczestnikiem ruch drogowego jako KIEROWCA!!!! Po...
~Ada G
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 lutego 2013

POLECAM wątek zamknięty Polecam! uczęszczałam na kurs nauki jazdy do Autogryfu i jestem z tego...
~Karolina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 lutego 2013

POLECAM :) wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę każdemu polecić AUTOGRYF. Podziękowania dla Pana...
~Magda R.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 lutego 2013

ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM wątek zamknięty Nie wierze w to co się stało Zdałam za pierwszym razem i zasługą tego jest...
~Monika P
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 stycznia 2013

To najlepszy wybór, POLECAM !!AUTOGRYF wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła ! Nauka od podstaw wiedzy teoretycznej jak i jazdy...
~Mirek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 stycznia 2013

Polecam! wątek zamknięty Zdałam za pierwszym razem, więc to już mówi samo za siebie. Bardzo fajnie...
~Karolina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 stycznia 2013

FREJ-owa OPINIA :) wątek zamknięty Cóż by tu wiele pisać...oczywiste,że ta szkoła jazdy jest NAJLEPSZA! Zdałam...
~FREJ-owa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 stycznia 2013

Polecam !. wątek zamknięty Dzisiaj zdałam egzamin za PIERWSZYM razem !. Teoria przeprowadzona została w...
~Madzia
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 marca 2012

Dawid - opinia wątek zamknięty Zdałem z 2 razem, więc co tu dużo pisać, a to wszystko dzięki p.Marianowi...
~Dawid
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 grudnia 2012

POLECAM!!!! wątek zamknięty WITAM. CHCIAŁBYM BARDZO POLECIĆ WSZYSTKIM TĄ SZKOŁE. ZAJĘCIA BYŁY PROWADZONE...
~MICHAŁ
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 grudnia 2012

Polecam ! wątek zamknięty Świetne przygotowanie do egzaminu w przyjemnej atmosferze. Przemiła...
~Irena Wilkowska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 listopada 2012

NEGATYW wątek zamknięty Zdałem za 3 więc nie najgorzej .Więc tak teoria prowadzona w bardzo...
~Łukasz.W
6

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 stycznia 2012

Bardzo polecam! wątek zamknięty Jak w nagłówku, bardzo polecam szkołę jazdy AUTOGRYF z Żukowa. Zanim trafiłem...
~Konrad J
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 listopada 2012

Polecam najlepszą szkołę jazdy :) wątek zamknięty Dzięki Panu Marianowi i przede wszystkim dzięki Pani Patrycji zdałam za...
~Kinga
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 listopada 2012

Gorąco polecam!;D wątek zamknięty Zdałam za pierwszym;D I myślę, że jest to wystarczający dowód na to, że jest...
~Anita K.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 października 2012

POZYTYWNY ;) wątek zamknięty Jak dla mnie bomba. Zdałem za drugim razem. Pan Marian to przemiły człowiek...
~Artur R.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 września 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
240

postów

229

wątków

do góry