Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam tę szkołę. Wykłady prowadzone w ciekawy sposób i...
~Marlena
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 września 2012

Polecam Autogryf wątek zamknięty Dzięki Panu Marianowi zdałam za pierwszym razem. ;)))) Pan Marian ma...
~Magdalena Szwaba
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 września 2012

Polecam. wątek zamknięty Dzięki szkole Autogryf i p.Marianowi udało mi się zdać egzamin za drugim...
~Karolina S.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 lipca 2012

Pozytywne. :) - opinia wątek zamknięty Zdalam za 3 razem :) nauka i jazdy z P. Marianem byly bardzo dobrze...
~Pozytywne. :)
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 czerwca 2012

Paulina ; ) - opinia wątek zamknięty Polecam serdecznie tą szkołę jazdy. Ciekawie prowadzone zajęcia teoretyczne...
~Paulina ; )
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 czerwca 2012

Polecam ! wątek zamknięty Zdałyśmy razem za 4 razem ;) Na kursach atmosfera była zabawna . Pan Marian...
~Kingolocik & Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 czerwca 2012

POZYTYW wątek zamknięty Szkoła szczególnie warta polecenia przez bardzo miłą atmosferę prowadzonych...
~Karolina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 maja 2012

Polecam ! wątek zamknięty Wszystkim polecam tą szkołę , trafiłam tam dzięki pozytywną opinią w...
~Monika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2012

Zdałam naprawdę polecam! wątek zamknięty Polecam dlaczego ... ? Proste nauka, rozmowy, pytanie w czym jest problem,...
~Emilia H.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2012

POZYTYWNA wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z przebiegu całego kursu, zdałem za drugim razem,...
~karol lis
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 marca 2012

Polecam OSK Autogryf wątek zamknięty Bardzo polecam naukę prawa jazdy w szkole Autogryf. Pan Marian jest...
~Natalia Mądra
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 marca 2012

!!POLECAM!!! wątek zamknięty Co tu dużo pisać zdałem za pierwszym razem ^^ . Serdecznie polecam szkołę...
~Arek.W
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 lutego 2012

Polecam ! wątek zamknięty Naprawdę gorąco polecam tę szkołę jazdy. Profesjonalne prowadzenie teorii...
~Magda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 grudnia 2011

Joanna.K wątek zamknięty Witam gorąco!:) Wielkie podziękowania dla pana Mariana za tak solidne i...
~aska
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 grudnia 2011

Gorąco polecam!!! ;) wątek zamknięty Gorąco polecam tą szkołę jazdy. Profesjonalne podejście do kursanta. Bardzo...
~Mateusz Wencel
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 grudnia 2011

Naprawdę POLECAM!!! wątek zamknięty Na początku bardzo serdecznie jeszcze raz dziękuje !! :P Zdałem za pierwszym...
~Jakub
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 grudnia 2011

PROFESJONALNE PODEJŚCIE, ŚWIETNA ATMOSFERA ;)) wątek zamknięty Z całego serca polecam naukę na prawko z Autogryfem :)Choć na kurs chidziłam...
~Karolina Anna mężatka :)
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 listopada 2011

Bardzo gorąco polecam !! wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła ! Nauka od podstaw wiedzy teoretycznej jak i jazdy. Dobra...
~Piotr Bejrowski
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 listopada 2011

Gorąco i z czystym sumieniem polecam! wątek zamknięty Świetne podejście do całego kursu. Nauka bycia kierowcą, problemów, zagrożeń...
~Piotr Zarzycki
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 listopada 2011

POLECAM OSK AUTOGRYF- JEST BEZKONKURENCYJNY ! :) wątek zamknięty Witam ! Już po pierwszym spotkaniu wiedziałam że dokonałam najlepszego wyboru...
~Paulina Grzybowska
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 października 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
240

postów

229

wątków

do góry