AUTO-MAJSTER

Warsztaty samochodowe

Gdańsk, Kielecka 17A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
profesjonalizm najważniejszy wątek zamknięty Mam samochód z automatyczną skrzynią biegów i nie każdy warsztat samochodowy...
~Automat
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 listopada 2011

szczesliwa posiadaczka meganki wątek zamknięty Kilkakrotnie już korzystałam z usług Auto-Majster i za każdym razem wyjeżdżam...
~Roma od Megane
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 października 2011

Robert Guliński - opinia wątek zamknięty Serwisuję u nich swoje samochody od kilku lat i jak dotąd nie zdarzyła im się...
~Robert Guliński
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 września 2011

Polecam ten warsztat. wątek zamknięty Serwisuję u nich swoje samochody od kilku lat i jak dotąd nie zdarzyła im się...
~Robert Guliński
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 września 2011

ok wątek zamknięty Jest ok uczciwie zrobione auto za uczciwe pieniądze. Po odebraniu samochodu...
~A
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 września 2011

POLECAM wątek zamknięty Pełna fachowość i uczciwość, w wykonaniu naprawy, widać że mechanicy znają...
~Michał
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2011

Naprawa skrzyni biegów wątek zamknięty Nie ma w chwili obecnej innego warsztatu w trójmieście gdzie można bez obaw...
~ZF
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2011

Pełen profesjonalizm! wątek zamknięty Mialem problem z autem po naprawach w innym zakladzie,nikt nie chcial sie...
~Michał
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2010

Polecam! wątek zamknięty Witam, chciałabym polecić ten warsztat. Po pierwsze pan Paweł zna się na...
~Ania
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2010

bardzo dobry warsztat wątek zamknięty Dzis skorzystałem z usług warsztatu Auto-Majster,zaskoczyła mnie miła obsługa...
~Krzysiek od A4
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 lutego 2011

Polecam! wątek zamknięty Zarówno Pan Paweł jak i jego pracownicy znają się na rzeczy. Są fachowcami,...
~Madzia
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 marca 2011

dramat wątek zamknięty najgorszy warsztat jaki w ZYCIU spotkalam... mieli wymienic poduszke pod...
~Aleksandra Chojnacka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 czerwca 2011

BEZNADZIEJA wątek zamknięty OMIJAM SZEROKIM KOŁEM
~MARTA
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 stycznia 2011

przykra naprawa wątek zamknięty JAK PRZYJECHAŁEM BYLO MIŁO. ALE POŹNIEJ BYŁO JUŻ TYLKO GORZEJ. WYMIENIAJĄ I...
~huzar
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 czerwca 2010

Warsztat godny polecenia !! wątek zamknięty Bardzo polecam ten zakład, profesjonalna i szybka obsługa, nie drogie usługi,...
~Wojtek Piasecki
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 grudnia 2010

naprawiam tam auto wątek zamknięty Serwisuję trzy samochody u P. Pawła, bmw mercedesa i fiata. Pomagali mi przed...
~Mojzesz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2010

szybko i profesjonalnie wykonana usluga :) wątek zamknięty fachowe podejscie do tematu bez kretactwa, ogromna wiedza jak i profesjonalny...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2010

ok wątek zamknięty Niepozorny, mały warsztat samochodowy. Początkowo przyciąnęła mnie niska cena...
~Remi
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 lutego 2010

:/ wątek zamknięty moje autko zostało ''naprawione'' po naprawie zaczęła nawalać inna rzecz ale...
~Monika
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 grudnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
53

postów

39

wątków

do góry