Automax

Warsztaty samochodowe

Gdańsk, Kołobrzeska 30

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Brecht - opinia wątek zamknięty Widać, że pozytywne komentarze pisali chłopaki, którzy tam pracują :P Przy...
~Brecht
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 stycznia 2011

PROFESIONALNIE wątek zamknięty MAIALEM PROBLEM Z KLIMATYZACJA W MOIM GOLFIE.POJECHAŁEM DO AUTOMAXA A PANOWIE...
~KIZIU
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 czerwca 2011

Niby dobrze i niedrogo, ale .. wątek zamknięty Obsługa klienta - mogło by być lepiej, ale przynajmniej dzwonią w razie...
~Alex
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2011

POLECAM wątek zamknięty Trafiłam do warsztatu przez przypadek i całe szczęście.Szacunek dla klienta,...
~Asia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 grudnia 2010

Nie polecam wątek zamknięty Niestety, nie moge polecic tego zakładu. Początkowo wszystko wyglądało w...
~jjj
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 listopada 2010

Pod rozwagę klienta wątek zamknięty Przyjęto mi samochód do wymiany tłumika. Planowana godzina wykona nia usługi...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 listopada 2010

FACHOWCY wątek zamknięty Naprawiałem u nich rozrząd. Naprawa bez problemó, rzetelnie terminowo. Ceny...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2010

Super warsztat!!! wątek zamknięty Gorąco polecam Automax !!! Świetna obsługa , ekspresowa naprawa , Fachowcy...
~Ford Galaxy:)
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 czerwca 2010

Rewelacja! wątek zamknięty Polecam wszystkim, fachowa obsługa i przystepne ceny. Pojechałam z problemem...
~Maja
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 czerwca 2009

~deebo
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 listopada 2008

Polecam wątek zamknięty Fachowa obsluga, nowoczesne wyposarzenie, czysto ! niezal zostawiac tam auta !
~zawodolony_klient
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 września 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
38

postów

31

wątków

do góry