Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zdunek i BMW to pomyłka wątek zamknięty Naprawiali brak mocy w 320D wymienili zawór przyśpieszenia gdzie komp. nie...
~Kat na debili
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 marca 2010

Reklamacja usługi naprawy u zdunka w BMW wątek zamknięty Jakis czas temu robiłem w blacharni naprawe po kolizji. oprocz tego ze miało...
~podirytowany
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 lipca 2015

Serwis BMW Zdunek wątek zamknięty Totalne dno. To jest serwis marki premium?? To jakas kpina,to wstyd dla marki...
~Marcin
10

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 września 2011

Renault Zdunek Kamil i Patryk wątek zamknięty Chciałam podziękować Panom Kamilowi i Patrykowi, profesjonaliści, zawsze...
~Urszula Wolińska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 listopada 2014

bardzo drogo i na sile wątek zamknięty zmienialem ostatnio tarcze i klocki hamulcowe, u Zdunka (po ustaleniu VINu...
~xyz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 listopada 2014

SUPER SERWIS wątek zamknięty Serwisuję swoje BMW E90 od ok. czterech lat w firmie Zdunek i musze...
~Robert Kamiński
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 października 2013

odbiór auta wątek zamknięty Odbiór samochodu na parkingu zewnętrznym, samochód podstawiony na ostatnią...
~rozgoryczony
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 marca 2014

profesjonaliści wątek zamknięty Bardzo profesjonalny serwisMiałem problem ze swoim samochodem jeździłem do...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 października 2013

wizyta wątek zamknięty Ten serwis to jedna wielka pomyłka.wysłałem kilka wiadomości na adres email...
~ja
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2013

michał - opinia wątek zamknięty na początku roku zakupiłem u nich auto - obsługa, oferta,doradztwo wszystko...
~michał
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 marca 2013

mini one wątek zamknięty kupilam 4 letnie mini, po wyjezdzie za brame wysiadlo wspomaganie, po 4...
~anna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 maja 2013

Zakup nowego BMW wątek zamknięty Witam, Jak dla mnie obsługa porażka i beznadzieja. Byłem w salonie...
~Wojtek
7

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 lutego 2012

DACIA! RENAULT! i BMW wątek zamknięty ZDUNEK TO DACIA i RENAULT. W SALONIE BRAK TOALETY DLA KLIENTÓW! PRZESIADAŁEM...
~ZBYSZEK
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 marca 2010

rozmowa, która poprawiła mi humor wątek zamknięty Dziś otrzymałam telefon od Pana z tego serwisu. Zakopałam się samochodem, a...
~haneczka85@gmail.com
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 stycznia 2010

bmw e38 - opinia wątek zamknięty czy ktos tam wogole jest przy tych tel bo dzwonic mozna caly dzien i nikt nie...
~bmw e38
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2012

zdunek blee wątek zamknięty Zdunek nic nie widzi ,że jego pracownicy robią go w tz trąbę obgadują...
~marek
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 grudnia 2011

Witam Wszystkich Strzeżcie się ZDUNKA wątek zamknięty Witam po krótce chciałbym opisac moją przygodę ze ZDUNKIEM i jego...
~Paweł
6

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2010

BMW M5 wątek zamknięty Posiadam BMW M5. Od pewnego czasu serwisuje pojazd w firmie Zdunek i muszę...
~Właściciel BMW M5
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 listopada 2011

Jest OK wątek zamknięty Byłem na serwisie - przy okazji chciałem dowiedzieć sie o cenach nowej X3....
~BMW E83
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 października 2010

Wuizyta w Serwisie BMW-Zdunek wątek zamknięty W godzinę załatwione wszystko działa pięknie i nie ma się do czego...
~Romek.KK
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 grudnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
149

postów

59

wątków

do góry