Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Niezawodni wątek zamknięty Posiadam pojazdy od specjalistycznych po terenowe. Często przy naprawach...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 czerwca 2014

Odradzam - koszmarnie drodzy wątek zamknięty Tak drogie warsztatu w Trójmieście nie widziałem. Za regenerację alternatora...
~Artur
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 lutego 2014

warsztat godny polecenia wątek zamknięty Korzystam kilka razy z napraw w swoim samochodzie,zawsze zostałem obsłużony...
~Paweł
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2014

POLECAM wątek zamknięty Robiłam u nich rozrusznik w moim Golfie,bardzo szybka i trafna diagnoza,czas...
~Kamila
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2014

NIE POLECAM wątek zamknięty Ten warsztat to jakaś porażka. Miałem wymieniany przegub wewnętrzny w moim...
~GRZEGORZ
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 stycznia 2013

Niekompetentny warsztat wątek zamknięty Oddałem auto do naprawy alternatora. Panowie przywrócili ładowanie i...
~Michał
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 grudnia 2012

POLECAM :) wątek zamknięty Korzystałam z usług tego warsztatu kilkukrotnie. W zasadzie zawsze jak mam...
~Barbara
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 listopada 2013

Szybka naprawa rozrusznika wątek zamknięty Panowie szybko i sprawnie mi naprawili rozrusznik.Byłam przejazdem w...
~Wiesia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 lipca 2013

Maciek - opinia wątek zamknięty Skorzystałem z usług tego warsztatu dwukrotnie w tej samej sprawie, związanej...
~Maciek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 maja 2013

POLECAM !!!!! wątek zamknięty Polecam ten warsztat i bardzo dziękuję Panu za pomoc. Samochód nie dojechał...
~Pani od Matiza
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 stycznia 2013

Naprawa rozrusznika wątek zamknięty Witam Kilkukrotnie korzystałem z napraw w mioch samochodach jak i też...
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 stycznia 2013

Polecam ten warsztat wątek zamknięty Kilkakrotnie korzystałem z napraw w warsztacie (naprawa rozruszników i...
~Renault Twingo
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 stycznia 2011

Polecam warsztat wątek zamknięty Kolejny samochód i kolejny alternator zdechł. Bardzo sprawnie i fachowo....
~Kuba
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
39

postów

33

wątków

do góry