Widok

Baaaardzo słabo

Restauracje Rozrywka Temat dostępny też na forum:
W tym miejscu była kiedyś bardzo przyjemna knajpka. Byłam zdziwiona , gdy po kolejnym powrocie do Gdańska zastałam nowoczesny lokal zamiast starej przystani. To co mnie odrzuciło na samym początku to personel , który nie informuje klienta np. O tym, że napoje gazowane nie są podawane z butelki tylko ze zwykłego dystrybutora jak w jakimś fast food.
Zupa która zamówiłam - krem pomidorowy - był zwykłym niedoprawionym koncentratem.
W miseczce ze śledziem otrzymałam w cenie 11 zł 3 kawałeczki śledzia - i uwaga - za pieczywo musiałam dopłacić kolejne pieniążki :) szkoda, że obsługa nie informuje klienta co jest w cenie czego ...
Ilości iście miastowe ... To byłoby do przełknięcia gdyby nie smak ... Którego nie było.
Szkoda wielka poczułam się oszukana ... Serio. Raczej tu nie wrócę
Moja ocena
obsługa: 3
 
menu: 5
 
jakość potraw: 3
 
klimat i wystrój: 4
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 3
 
3.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mnie tez a szczególnie kelner z brudnymi rękoma i wiecznie piszący na telefonie ..dla klientów robił łaskę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nam tez kazano płacić za pojedyńczą kromkę chleba albo, kelner zaproponował iść do sklepu po swój.Przyjechaliśmy z Rosji ale już tu nikogo nie polecimy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Opinie i oceny

Łukasz Ch. - ocena (3 odpowiedzi)

Nienawidzę egzaminatorów , myślą że mają władzę i wszystko im wolno . Pord w Gdyni i Gdańsku...

Ela - ocena (3 odpowiedzi)

Wspaniała współpraca z Partnerzy Nieruchomości w Gdańsku. Współpraca z Panem Piotrem to jedno z...

Pikacz - ocena (3 odpowiedzi)

Długi termin realizacji ;( więc nie polecam

do góry