Babskie Studio

Studia tatuaży Makijaż permanentny

Sopot, al. Niepodległości 765

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
:) wątek zamknięty jestem pod wrażeniem magii ŚWIOSTA; to nie tylko "studio tatuażu", to miejsce...
~cioroch
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 października 2008

super wątek zamknięty Kuba zrobił mi cover, nie spodziewałem sie, że efekt końcowy bedzie tak...
~szynkwas
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 października 2008

:) wątek zamknięty od dzisiaj jestem szczęśliwą posiadaczka tatuazu zrobionego przez Kube i...
~M.M
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 lipca 2008

PIERWSZE URODZINKI :-)) wątek zamknięty Wszystkiego najlepszego z okazji 1-szych urodzin!!! Tak trzymać!!! Gratulacje...
~Ola N.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 czerwca 2008

"x 2" wątek zamknięty Zrobiliśmy sobie z żona tatuaże w tym studio.Są super - najbardziej zależało...
~Beagle
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2008

cieszę się, że tam trafiłam :o))) wątek zamknięty trafiłam do ŚWIOSTa szukając studia gdzie ktoś w końciu zrozumie jak ma...
~Iwona
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2008

Gosia - opinia wątek zamknięty Mam jeden tatuaż z tego studia, jak na razie, bo nigdy nic nie wiadomo. Z...
~Gosia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 lutego 2008

Smok wątek zamknięty Gorąco POLECAM !!!! Korzystałem z usług Kuby i od dłuższego czasu jestem...
~Krzysztof Dudzik
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 listopada 2007

Ziomki wątek zamknięty ja szukam studia tatuażu oceniając galerie na stronie, to jest podstawa!!!...
~dj kiloff
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 listopada 2007

Sabina - opinia wątek zamknięty To Kuba`ś Puchatek, dla którego tatuowanie jest jak miodek, czyli tym, co...
~Sabina
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 października 2007

polecam wątek zamknięty polecam jak najbardziej!!!!!!!!!!! z*******e pomysły.... no i wyszedłem z...
~Versus
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 października 2007

Ola - opinia wątek zamknięty A ja mam super kolczyki!!!!! :-) Oddałam się w dobre ręce i jestem zadowolona!
~Ola
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2007

:) wątek zamknięty Szybko, Tanio, rewelacyjnie i bezboleśnie:) Ogromna pomoc w kwestii wyboru...
~Tre
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2007

AC MILAN !!! wątek zamknięty Polecam jak najbardziej to wspaniałe studio, miła obsługa zapewni mam...
~sawczen
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 lipca 2007

polecam! wątek zamknięty Świost to nie tylko zwykłe studio tatuażu i piercingu, to też fajne miejsce...
~Meggy
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 czerwca 2007

AZS - opinia wątek zamknięty Jedno z ciekawszych studiów w 3mieście jeżeli chodzi o klimat, przede...
~AZS
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 czerwca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
83

postów

76

wątków

do góry