Widok

Badanie prenatalne z osobą towarzyszącą

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Wiecie może gdzie w Trójmieście lekarz wykona badanie prenatalne i nie będzie mu przeszkadzał mój mąż?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kobieto, to nie kwestia przeszkadzania tylko wzgledy bezpieczenstwa. Im mniej osob tym lepiej. Nie moge jak wodze awanturujacych sie tatusiow w gabinecie u mojej ginekolog, nie wiadomo czy smiac sie czy plakac
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
Ja byłam na początku maja na USG 4D u dr Dariusza Doeringa we Wrzeszczu i nie miał nic przeciwko, żeby towarzyszył mi mąż. Ma też w ofercie badania prenatalne.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ludzie ogarnięcie się. Ile to ma jeszcze trwać...
Co w tym dziwnego że rodzina chce razem uczestniczyć w takich badaniach, to nie zwykła wizyta u lekarza. To zaczyna być zabawne. Już u kilku lekarzy słyszałem, że mają 98 letnia babcie w domu i nie chcą ryzykować... No tak w przychodni od ciężarnej można się zarazić, ale za chwilę przychodzi weekend i można śmiało ganiać po galerii, tam przecież nie było przypadku zakażenia więc nie ma się co obawiać...
Dlatego apeluje o zdrowy rozsądek. Nikt o zdrowych zmysłach mając podejrzenie że może być chory lub miał kontakt nie będzie pchał się do gabinetu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie nie było konieczności wykonywania inwazyjnych badań diagnostycznych. Badanie wolnego płodowego dna z próbki krwi wyszło dobrze dlatego nie musiałam kontynuować diagnostyki. O badaniach DNA płodu dowiecie się wszystkiego na stronie https://badanienifty.pl/czeste-pytania/badania-wolnego-plodowego-dna/ . Wykonanie takiego testu zalecane jest każdej kobiecie w ciąży a szczególnie jeśli podstawowe badania prenatalne wyszły nieprawidłowo bądź w rodzinie występowały przypadki chorób genetycznych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja też na szczęście tylko testy nieinwazyjne. Dla odmiany były to badania prenatalne veragene. zdecydowałam się na nie za radą mojej ginekolog, która uważa, ze są bardzo precyzyjne, bo wykrywają 100 różnych chorób i chyba az 2000 mutacji. Możne je zrobić w punktach Synevo na podstawie skierowania od lekarza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Laserowa korekcja wzroku (45 odpowiedzi)

Czy któraś z Was poddała się temu zabiegowi? Możecie polecić jakąś klinikę, lekarza, koszt? Jak...

Amniopunkcja - do osób które już to przeszły (285 odpowiedzi)

Z uwagi na poprzednią ciążę z silnym podejrzeniem wady genetycznej, którą poroniłam w 13...

Wyrwanie zęba 8 dolna- gdzie najlepiej? (7 odpowiedzi)

Witam. Gdzie w Gdańsku lub okolicach wyrwać 8 dolną. Niestety nie opłaca się jej leczyć. Jestem...

do góry