Widok

Bałtyk testuje na potęgę, remis w Lipuszu

Bałtyk testuje na potęgę, remis w Lipuszu Temat dostępny też na forum:
Opinie do artykułu: Bałtyk testuje na potęgę, remis w Lipuszu.

Bałtyk Gdynia zremisował na wyjeździe w pierwszym letnim sparingu z IV-ligową Wdą Lipusz 4:4. Biało-niebiescy zagrali w ponad połowie testowanymi piłkarzami. Część z nich trener Sebastian Letniowski odesłał już do domu. - Lepiej wypadli wychowankowie z naszej akademii - mówi szkoleniowiec.

Bramki dla Bałtyku: Kostuch dwie, Sobczak, samobójcza

Bałtyk nie podał do oficjalnej wiadomości składu z pierwszego letniego sparingu. Gdynianie testują kilkunastu zawodników i to im ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dajmy zarządowi Rafal ostatni sezon na awans

Jeżeli to nie będzie to Panie Skarbniku pakujesz Pan dmuchane zabawki i czas się pożegnać!Koniec obecnek w stylu; walczymy o awans..już tego nie kupujemy.Teraz awans w tym roku albo żegnamy się!
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 8

Możesz sobie tylko pofantazjować albo napisać nocne brednie jako anonim. A wpływu nie masz żadnego. Skarbnikowi możesz buty czyścic albo dmuchać zabawki. Nie masz pojęcia ile robi i le zrobił. Zamilcz
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 7

Wisła Kraków jest w tarapatach finansowych

Może powinniśmy się zastanowic w razie większych ich kłopotów odkupić licencję na ekstraklasę?
Prawdopodobnie nie zagrają na swoim stadionie bo miasto im wypowiedzialo umowę.
Kupić licencję od nich to szansa dla nas.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 21

Kupić?

Chyba za wszy!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Od Polonii Warszawa chcieliśmy kupić pare lat temu ale guzik z tego wyszło
Pomysł nie jest zły tym bardziej że Wisła skończy źle bo nie ma stadionu i kasy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie

Czas już się skończył, już nie ma czasu...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie jestes nie byłes i nigdy nie będziesz osoba która na to bedzie miała wpływ. Jestes zwykłym netowym oszołomem. Zacznijcie go ignorować i mu nie odpisywac. Zniknie w czelusciach netu. TBG!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

To ja was zignoruje

Szkoda czasu na panow zero czyli anonimow...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tylko Bałtyk

jazda Bałtyku!!! w tym sezonie AWANS!
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 9

Jak nie będzie awansu na taczkach was wywieziemy

Dlatego życzymy Wam powodzenia, ostatni raz
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 9

Co to ten bałtyk?

100% Arka chyba. Obudź się chłopie i wyjdź z ukrycia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

ale po co!!!?

A ta "potęga" to gdzie by miała być........
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Eeee

Jakie odkupywanie licencji:))przeciez Baltyk nie ma pieniedzy na nic a Wy chcecie odkupic licencje??nie no nie wierze. I przepraszam w 2 tygodnie wezmiecie zawodnikow na Ekstraklase??czy gra sie tym co ma:))
Awansu nie bedzie bo sa druzyny o wiele lepsze w tej grupie. I tak nie da sie,nie mamy szans bo najzwyczajniej w swiecie sa bogatsi w tej lidze z wiekszymi mozliwosciami finansowymi. I przestancie winic za to dzialaczy bo z pus5ego to i salomon nie naleje. Wygra ten kto ma wiecej a ze tych co maja wiecej jest kilku to wlasnie dlatego stoimy na straconej pozycji.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2

to wystarczy ruszyć tyłek i poszukać kasy, ale jak Pędzel wchodzi na rozmowy i poprawia kite to nie dziwie sie ze nie ma sponsorów. Jóżef z całym szacunkiem ale tez już nie. Młody pełen działania i kultury osobistej prezes i v-ce prezes bo Puchalski musi szybko wylecieć, i zobaczycie ze bedzie lepiej.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

See Blues

Ukrywanie nazwisk testowanych kopaczy, nie podawanie pełnych składów itp jest żenującą praktyką. Niestety widać, że jest łapanka na zasadzie "a nóż się ktoś nada", a nie przemyślana polityka transferowa. Ale cóż, jaki zarząd takie transfery.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 8

normalna praktyka

looknij na 90minut, chyba w każdym sparingu "testowany piłkarz"
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Potrzeba budowy organizacji, a nie tylko awansu...

Nie chodzi przecież tylko o awans ludzie; przecież równie ważna jest gra na naszym stadionie – ale generalnie chodzi o rozpoczęcie organizacji Klubu, a tu jest wszystko do zrobienia, gdyż Bałtyk leży w tej chwili jak ugór i kwiczy. Naprawdę nie ma nic poza mydleniem oczu na zewnątrz; w środku tam nie ma nic. Nie ma systemowej organizacji co widać nawet z zewnątrz, a jakakolwiek myśl i charakter w działaniu są obecnemu zarządowi obce tak jak trzodzie hodowlanej obce jest latanie.
Po prostu na przestrzeni wielu lat, widać wyraźnie i udowodnili to ci ludzie, że ich możliwości nie obligują Klubu do jakiegokolwiek rozwoju. Oni nie rozumieją że organizacja musi działać na wielu frontach i że musi działać z planem...Jest tylko doraźność i całkowicie prowizoryczne ruchy, dodatkowo wiele wątpliwości natury etycznej.
Reasumując – zmiany trzeba rozpocząć jak najszybciej i naprawdę teraz sprawą drugorzędną jest ciśnienie na awans. Nie ma podstaw do ciśnienia, bo nie ma organizacji i wizji w Klubie.
To wszystko musi być zrobione; ja wiem że to proste porównanie, ale takie właśnie jest w tym przypadku najbardziej trafne:
Bałtyk właśnie tak się prezentuje jak dmuchany zamek, a tu chodzi o to, by zbudować budynek – z fundamentami, murami, dachem i szansą na rozbudowę.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 11

Pisze na prośbę ble ble ble
Musicie pomóc ble ble ble
Awans ble ble ble
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

bałtyk gdynia

Bałtyk jest Wielki !!!!!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

A co z Sianem?

Niko
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Siano wraca na Baltyk z Gołym i Jankesem.Kulturysta WisiorBG pozwolił i razem będą pompki robić

Razem mieszkają na emigracji i pobierają zasilķi do końca roku.Potem będą inwestować w Bałtyk i awans na 100%
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Czuchniesz

Czuchnierz tchorzem
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Bałtyk z dużej litery gamoniu
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ktoś się podszłył pod mój nick

To nie ja pytałem,ale swoją drogą Siano by się przydał i żeby z Kacprem działał dla dobra Bałtyku.Czas zakopać topór wojenny
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

To ja pisałem niko ,siano pozdrawiam

Niko
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

w Trójmiescie potrzebny dobry zespół zaplecz a

co najmniej II ligowy
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

serwis sportowy !!

co wy o tym Bałtyku ?? III liga !!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Co ze stronami informacyjnymi Klubu???

Dlaczego strona oficjalna nie podaje żadnych informacji? Nieoficjalna też nie działa. Wszystkiego musimy dowiadywać się z tego portalu.. Pracuje tam jeszcze ktoś? Ja wiem że są wakacje ale liga rusza za niecały miesiąc a wiadomości z Klubu zero :(
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nicio

A cio wy chciecie jak nicio od nsr nie dostaniecie
Oprocz glowy w piasek i obietnic
Nicio czyli z e r o
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Strony działają jak całe struktury klubu

Czyli nie działaja w ogóle;

Nie da się
Nie można
Nie uda się
Nie ma szans
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zdechła Mewa hahaha
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 9

Rozwiązać to dziadostwo
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 8

Rozwiazana to masz kukule

Ukraincze
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Oni chowaja glowe w piasek

Nic nie dziala, Klub calkowicie zwiniety i zrolowany. Cisza az boli. Nie dzieje sie nic i chyba zarzadcy nsr nie zwracaja juz uwagi na pozory.
Po prostu Klubu nie ma, oni tylko co sezon kompletuja jakas druzyne seniorow by grala tak jak gra
Wszystkie inne atrybuty klubu sportowego sa calkowicie rozmontowane i to jest naprawde skandal! Ze do tego doszlo, ze nikt sie nie odzywa i nie sprzeciwia, gdy w bialy dzien i nachalnie sie Klub wygasza...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Pan Rafał naszym zbawca jest hej sks, Rafał zbawca jest

Dobrze że wracasz i zatrzymasz to wygaszanie klubu.Jestes jedynym z możliwych zbawcow, bo chyba już wszyscy zarazili się tym wirusem.

Lubu dubu niech nam żyje nowy prezes naszego klubu!Niech zyjeeeeeeee nam!A Kto? Aaaaaaaaaaa no ooo Golyyyyyyyy Rafałekkkkkkkk !!!!!!!!!!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zero podniesione do entej potęgi

zawsze pozostanie zerem...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Polonista, matematyk, planista, katolik, koneser, idealista, patriota, wizjoner, zbawiciel...

klękajcie narody, nadchodzi...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Goły Ty oprócz pisania na kompie zzagranicy coś robisz dla Bałtyku?

Czy tylko wypociny w necie????Napisz co zrobiłeś w ostatnim roku dla Bałtyku.Pochwal się
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Sorry

Nie pogadamy
Nie ta percepcja
Jest mi obojetne co myslisz...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Przeciez to solidny argument na ktory jak zwykle nie odpowiadasz. Siedzisz za granica i nic nie robisz dla Baltyku tylko krytykujesz. A jak ktos Ci napisze prawde to "nie bede dyskutowal"...To wez pod uwage ze nikt tez nie chce czytac Twoich internetowych wypocin. Od paru miesiecy caly czas to samo,pelno komentarzy pod artykulami i wszedzie pisanie o tym samym. Zmien kasete albo zamilcz,wracaj i pokaz co potrafisz. Czas kolejnej obietnicy juz leci,zostalo niecale pol roku zebys wrocil. A jal nie wrocisz i przez nastepne pol roku bedziesz tylko pisal-zostaniesz posmiewiskiem.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dać mu szanse

Bo juz patrzeć nie można na te mordy tych pe.zlow co biorą wszystko na przeczekanie ,kibicuje Ci Rafał
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Taktyka strusia

Ktoś zrobił sobie z Bałtyku małą, prywatną synekurę, a poziom bezczelności jest już symboliczny. Nie ma żadnej odpowiedzialności za nic, ani żadnej komunikacji na zewnątrz. Głowa jest obecnie mocno włożona w piasek, a osobnicy po prostu nic sobie nie robią z sytuacji i tego że są jakieś oczekiwania. Strona nieoficjalna - „przerwa techniczna”...cokolwiek to znaczy; strona oficjalna – informacje wyglądają tak, jakby były wygenerowane przez jakąś maszynę internetową tzw bota – i tak jest od lat!
Co to jest ludzie...? Co to jest za sytuacja, gdy po prostu nic nie jest robione, a kpina z ludzi to drugie imię osobników wiadomych.
Czy jest jeszcze komu się obudzić? Czy już pozostali tylko sami zainteresowani utrzymaniem takiej sytuacji...? To jest kpina i plucie w twarz nie tylko ludziom, ale też i tradycji, pięknej historii Bałtyku! Skala wygaszania Klubu jest porażająca!
Czy ktoś jest w stanie zmusić tych ludzi do ludzkiego zachowania...? To jest kpina!
Klub nie działa, ale i nie istnieje; żadne, ale to żadne czynności nie są wykonywane, poza corocznym i co rundę łapaniem jakichś ludzi, którzy uchodzą za piłkarzy...Efekt taki sam co rok...
Bałtyk ma rozgrywać mecze na stadionie przy ulicy Olimpijskiej!!! Bałtyk ma być obecny – z twarzami konkretnych ludzi – w życiu miasta, a takie aktywne działanie buduje wzrost...Ludzie z nsr to jest jakieś całkowite zaprzeczenie energii i charyzmy, chęci do działania i wiary! To jest jakiś dramat mentalny! Taki że brak określeń. Kompletny letarg i kompletna niewiara, niemożność i destrukcja!
I trwa to tyle lat! Nie chce mi się wierzyć, że nie ma innych ludzi – poza mną – którzy widzą sytuację i potrafią ją ocenić!
Bałtyku Gdynia nie ma! Jest jakieś koślawe stowarzyszenie z kanciapy, zajmujące się starannym ukrywaniem swego istnienia. To jest taktyka działania, strategii nie ma żadnej. Minimalizm, który na poziomie państwowym nazywamy zdradą – po prostu.
Co Wy wyprawiacie ludzie! Że nikt tego nie widzi!!!...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

Musimy wszyscy trzymać się razem i Bałtyk na wyżyny pokierować mentalnie

Musimy działać razem dla Bałtyku i zakopać topory wojenne bo goly pisze jak jest i ma rację.
Flacha nie było ciebie tyle lat wróciłeś i narobiłaś mułu.
ty narobiłes tego zamieszania i kłutni mentalnej i osobowej.
Ja dużo pracujecie też nie mam tyle czasu ale razem można więcej zrobić.
TBG tylko po to zyjemy
Bałtyk Rumia zawsze ok dla wszystkich
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

Mundurowy Flacha baczność ! Spocznij !
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ktos z tych amatorów odpowiedział za adw półfinale pucharu?Czy rozeszlo się po kościach?Nagle brak winnego?Zarządzanie klubem Bałtyk to jedna, wielka amatorka od wielu lat.
Pędzel to dla ciebie sezon prawdym...
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Takie są realia"

jak to mówił sam P.
To nie jest amatorka, to jest celowe działanie...a że format tych ludzi taki niezwykle skromny, to i w tym momencie plan się zamyka i łatwo jest Bałtyk wygaszać...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

Z tekstów twoich przeciwników wynika że jesteś kompletnie niepoważnym gościem.
Z twoich tekstów wynika że masz pomysł i możliwości na dobrą zmianę.
Dlatego mam dwa konkretne pytania:
Piszesz by pisać czy żeby coś zrobić?
Jeśli jednak nie wrócisz w tym roku jak obiecałeś to przestaniesz pisać o tym co ty nie zrobisz?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

To nie jest kwestia pytań choć rozumiem ciekawość

To jest kwestia działań i to dość prostych - a jednak dla wielu trudnych z powodów niezrozumienia realiów; powiedzmy że mnie czas oceni...
Aczkolwiek wiem jakie ruchy wykonać i jak działać stale...wiem też z kim, oraz wiem z kim i jak rozmawiać, a także wiem to, jak ma być Klub i postrzegany i zarządzany w kwestii strategicznej...
Tylko dlatego nic nie zrobiłem gdyż jeszcze jestem poza krajem i tylko dlatego osobnicy jeszcze się bronią chowaniem głowy w piasek.
Niebawem będę na miejscu, no i chyba każdy szczery kibic Bałtyku przyda się, bo akcja będzie na skalę szeroką i stałą...
Wiedzcie o tym, że Bałtyk w tej chwili nie istnieje i mniejsza o szczegóły opisu.
Bałtyk najpierw musi powstać i to nawet w kwestii formalnej...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Trzeba być ślepym, aby nie dostrzec, że Goły pisze prawdę i dobrze.Mimo wielkiej niechęci do jego za ostatnie 10 lat
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

Goły twarzą Bałtyku... gość puszczający gazy ustami : -)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Koniec i tak nadchodzi Pędzel odejdz

A kto ma być twarzą????!!!!!!! Kacperek????? Mam nadzieję że Goły wróci bo pisze z sensem!!!!!! Dużo kibiców pójdzie za nim i wszyscy wrócimy na trybuny!!!!!!! A Kacperka na teczce wywioza!!!!!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Kacperek dostał czerwone światło.

Nie chcą to w zarządzie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Możesz go nie lubić

Ale musisz przyznać że od momentu w którym wŕócił, Pedzel nie śpi juz spokojnie. On coś robi. Wiecej "Kacperkow" to może klub stanie na nogi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kacperek to kibic dobry ale sprzedawanie szalikow na pogrzebie mojego przyjaciela było słabe.Prywata, prywata i biznes.Rozliczymy się od razu???
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Stoisko wystawił przed cmentarzem czy w kościele? Przestań kłamać.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

drużyny młodzieżowe.

w młodzieży też niewesoło.. trenerzy robią awanse do lig wojewódzkich i odchodzą do …arki. widać brak współpracy z dyrektorem akademii rajewiczem… w seniorach awanturował się z zawodnikami ..teraz w akademii z trenerami .. i rodzicami.. patrząc na sztab trenerski to .. nie ma tam zupełnie trenerów związanych kiedyś z Bałtykiem... gdzie te czasy Gierszewskiego, Własnego,Adamusa( starego i młodego), Podgórniaka… podobno jeszcze młody Mierzejewski odchodzi chyba od najlepszego rocznika w bałtyku 2008 .., co się dzieje?????
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie jest prezes AP?
Niech go wyrzuci na zbity pysk!!
Rajewicz ma takie mocne papiery że jest nie do ruszenia??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kwestia zawlaszczenia Akademii

To jest sprawa skandaliczna gdyz jeden czlowiek czerpie profity, oficjalnie nie bedac zwiazanym z Baltykiem!
Alademia to oddzielny byt ale korzysta z pokretnie uzywamej nazwy Klubu
Wszystko tam jest pokretne, gdyz to jest glowna cecha osobnikow
Osobnicy to cala szajka nsr
Jakby ktos sie nie domyslil
Baltyk nie istnieje!!!
Jest tylko zbior cichych synekur i spajajaca sens istnienia tych synekur, druzyna seniorow
Ona jest po to by mogli byc osobnicy i nie odwrotnie!
Natomiast zaden rozwoj czy strategia w gre nie wchodza gdyz osobnikom jest dobrze tak jak jest...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Prawda zgadzam się z tym.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wku,,,,,,wia mnie już to pitolenie!!! Żadnych konkretów!!! Przyjadę i zobaczycie????? CO???? Uprzedź co masz zamiar zrobić, żeby to czasami Bałtykowi nie było gwoździem do trumny! pozdro i bez napinki!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Przyjade i zobaczycie

Zadnych opowiadan, tym bardziej szczegolow
Tym bardziej tutaj...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jeżeli to ty piszesz jako oryginalny Goły to znamy się Rafał kupę lat! Ale wymagam czegoś bardziej szczegółowego a nie tylko .......................!!!!! Wiem, zrobię, może kiedyś???????????????? I generalnie skończ z tym pisaniem Pan! trochę to drażni!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Moze drazni

Ale nie powinno
Uwierz ze to ma swoj sens, a to ze mowie tyle ile trzeba, znaczy to ze mowie tyle ile chce i moge powiedziec teraz
Tak ma byc,
Pozdrawiam!
PS
Przedstaw sie na maila...?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie napimam sie

Wiem co robic i wiem jak a nie mowienie o szczegolach teraz publicznie to tez czesc modelu dzialania
Ufam ze rozumiecie ludzie...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Panie Rafale proszę o Pana e maile, bo straciliśmy kontakt.

Odezwiemy się.Podzieli Pan się z nami informacjami?
Z wyrazami szacunku,
Młodszy Aspirant Dariusz
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

sksgoly@gmail.com

Pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zero do potegi

Zawsze zerem bedzie
Takiez komentarze

Policja moze pisac i rozmawiac z kazdym...
Wazne jest jak sie odpowie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jaka to policja
Dureń zwykły
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wiem

Po prostu wyjasniam dlaczego jest durniem
Nie dlatego sie traci szacunek ze sie policja z kims kontaktuje, a z racji swego zachowania...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Do policji należy mieć szacunek. W każdym kraju normalny obywatel ma

Kmp wam sie kojarzy z policja? To skrót myślowy; " Ktoś Musi Pisac"
Aspitant to osoba dążąca do osiągnięcia ambitnych celów, zwłaszcza związanych z zajęciem jakiego staniwska.
Skoro tobie G. Kojarzy się to z policja i wszystko z konfidentami i donosicielwstwem to może masz problem.Zycie jest piękne i pozbądź się tej agresji.
Pozdrawiam Ciebie G.
Mam nadzieję że odbudujesz Bałtyk
Chociaż wątpię że udać się to gdy nie będzie zmian w 100% wszystkich
To moje obiektywne zdanie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie mam żadnej agresji

Mam ambicję, charyzmę i wiedzę - tak mam to,
Mam też wyrobione zdanie na wiele tematów i dużo doświadczenia,
Tak że nikt mnie nie podpuści, a nawet jak mu się wydaje że mu się udało, to tylko znaczy że ja chcę się na dany temat wypowiedzieć,
oraz to że nie mam nic do ukrycia
Aspirant to funkcjonariusz Policji Państwowej,
a wiesz zapewne że Polscy Policjanci byli też mordowani w Katyniu...!
No to może jednak trochę refleksji nad rzeczywistością jest wskazane,
bo wiadomo że policja to była patologia w "czeciej erpe",
ale nie znaczy że ma tak być też i teraz.
Co nie zmienia faktu że kapuś donoszący z braku odwagi stawienia czoła przeciwnikom, to zwykły łach jest.
Proszę mnie dalej próbować podpuszczać... :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

3 rp
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bałtyk Gdynia to klub kukulka

Teraz jak nie będzie awansu to koniec klubu :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry