Banino
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
osobę / firmę do malowania Poszukuję firmy bądź osoby/ osób do pomalowania pokoi. Mile widziane osoby z...
~anonim
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 września 2017

Próg zwalniający Borowiecka Kiedy powstanie próg zwalniający na ulicy Borowieckiej, od momentu wylania...
~Sylwek
21

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2017

Policja na Pszennej Znowu patrol. Prędkość mierzą albo trzeźwość już kogoś zatrzymano w BMW
~Andre
13

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 września 2017

Krawężniki przy Biedronce Kurde, kto zaprojektował te krawężniki przy biedronce po remoncie...
~ppp
9

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 września 2017

Szeregowce Jak w tytule chciałabym się poradzić jak wygląda mieszkanie w szeregowcach w...
~_27
24

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2017

Warsztat samoobsługowy Witam czy w baninie lub okolicy przydał by sie taki warsztat? Wykupujesz...
~tom
8

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2017

Rozrywka w baninie Czy są tu może chętni na automaty hazard i te sprawy bo zastanawiam się czy...
~Bonzo
5

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2017

żwirownia wytnie las i wybuduje kąpielisko k. Banina / Borowiec http://www.chwaszczyno.com/index.cgi?action=01show&idn=8746&kind=23 W...
~Reszpel
6

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 listopada 2013

Deweloperzy nie budują dróg w Baninie ? Bo im NIE WOLNO. Szukałem archiwalnej informacji ze strony gminy, kiedy miał powstać zbiornik...
~mieszkaniec banina
8

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2017

znaleziono labradora znaleziona suczkę labradora ,kolor czarny z czerwoną obrożą ,wiek około 8 mcy .
~anonim
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2017

mechanik Panie i Panowie, szukam dobrego mechanika (z naciskiem na znajomość fordów -...
~banin
11

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2017

bilet miesięczny autobus szkolny Czy ktoś z rodziców orientuje się ile kosztuje bilet miesięczny na ten...
~bbb
22

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 czerwca 2017

Strefa skrzyżowań a faktyczne skrzyżowania Zastanawia mnie po co tak naprawdę wydane zostało przez sołectwo i gminę...
~xxx
20

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2017

małe dzieci jakieś ciekawe zajęcia dla dwulatki w Baninie (cokolwiek ) ?
~Asia
13

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 czerwca 2017

Awaria Energa - Tuchomska/Saturna/Rubinowa Cześć, czy jest jakaś awaria prądu przy tych nieruchomościach? Od rana część...
~co-jest
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2017

Borowiecka, las, remont drogi Szłam dzisiaj Borowiecką do lasu. Był tam samochód mtm i pracownicy. Spytałam...
~Katarzyna
68

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2017

Amelek dziala godzej niz LTE Radiowka od Amelka nie dziala wcale dzis. O przepraszam dziala, tylko...
~Rafus
38

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2017

Budowa między szkołą a żabką Czy ktoś może wie co będzie się budowało między szkołą a żabką? Na razie...
~Sylwia
43

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2017

Zaginął młody kotek biało-brązowy Dzisiaj po południu w okolicach skrzyżowania Pszenna/Rolnicza zaginął młody...
~RN
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2017

Kamyki 16x32 mm Witam Mam na sprzedaż2-3 może4 tony kamyków 16x32 mm otoczakow gdyż...
~Gabs
10

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
87624

postów

5464

wątków

do góry