Bar Mleczny Słoneczny

Bary mleczne

Gdynia, Antoniego Abrahama 58/60

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Karl Kaniewski - opinia pyszne, zawsze wracam jak jestem w Polsce. Pomidorowa z makaronem i kaszka z...
~Karl Kaniewski
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 maja 2022

Tomir - opinia I to jest bar! Od wielu lat wspaniała jakość, dobre ceny i super obsługa (od...
~Tomir
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 maja 2022

Edi - opinia wątek zamknięty Jestem zadowolony z menu obsługi i cen. Jedzenie b.dobre miła obsługa...
~Edi
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 marca 2022

Piotr - opinia wątek zamknięty Szybka i miła obsługa. Smaczne jedzenie.
~Piotr
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 listopada 2021

Maciek - opinia wątek zamknięty Centrum Wszechświata!! Świetne jedzenie, paleta wyborów, bardzo miła obsługa....
~Maciek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 października 2021

Halina g - opinia wątek zamknięty Wspaniałe jedzenie, miła obsługa ocena 10/10
~Halina g
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 października 2021

resss - opinia wątek zamknięty Bar niskiej jakości niezbyt czysty jedzenie okropne nie doprawione ziemniaki...
~resss
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 października 2021

Iza - opinia wątek zamknięty Moje wrażenia po zjedzeniu obiadu w tym miejscu - nieciekawe. Wystrój ubogi,...
~Iza
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 października 2021

Pro - opinia wątek zamknięty Fajnie, że jest otwarty od samego rana. Wpadam tam głównie na śniadanie.
~Pro
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 września 2021

Jedyny bar bez toalety! wątek zamknięty Jedzenie normalne, bez szału. Ceny normalne jak w barze. Adres błędny, więc...
~Wanda
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 maja 2017

tragedia wątek zamknięty byłem tam trzy razy i mam niemiłe wspomnienia. nieprzyjemny zapach ludzi...
~głodomorek
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 lutego 2013

wyjątkowy, smakowity bar wątek zamknięty Bar Słoneczny w Gdyni to ulubione miejsce gdynian oraz wielu gości...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2017

Rewelacja wątek zamknięty Jestem pod ogromnym wrażeniem życzliwości personelu i ich bardzo serdecznego...
~Zadowolona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 marca 2017

Najpyszniejszy chłodnik w zyciu! wątek zamknięty Latem 2015 roku bywałam w Słonecznym kilka razy. Było pysznie, miło i w tym...
~Iza Okechi
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 czerwca 2016

świetny bar w centrum wątek zamknięty Pomimo dużych kolejek zachęcam do czekania (krótkiego), naprawdę warto.W...
~Aneta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 lipca 2014

SŁONECZKO! wątek zamknięty Jest pysznie, smacznie i bardzo bardzo tanio! Każdy Gdynianin powinien...
~Adi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2013

Super jedzenie, super miejsce wątek zamknięty Bardzo lubię Słoneczny ze względu na jego klimat i miłą obsługę, a przede...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2013

bylem dwa razy wątek zamknięty wiadomo ze te bary to pozostalosc po prl totez niektore baby pracujace tam...
~michal
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 listopada 2012

Najlepszy bar mleczny w Trójmieście wątek zamknięty Słoneczny od lat zajmuje niekwestionowanie pierwsze miejsce wśród...
~Rico
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 lipca 2012

Wszystko tam można zjeść.Jak w domu.Mniam,mniam... wątek zamknięty Polecam gorąco wszystkim nie zmanierowanym,normalnym,przecietnym... wiedzącym...
~Wojtek
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 lutego 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
52

postów

44

wątków

do góry