Bar pod Rybą

Bary Jedzenie na wynos

Gdańsk, Piwna 61/63

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pani Kelnerka... wątek zamknięty Witam, w Barze pod Rybą na Kuśnierskiej byłam wiele razy, natomiast na Piwnej...
~MIDG
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 września 2011

Masakra wątek zamknięty Sugerując się opiniami innych klientów na tej stronie, postanowiłam wybrać...
~Magda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2011

urzekła mnie obsługa wątek zamknięty Z tak przemiła obsługą już dawno nie miałam do czynienia. Aż miło było...
~KJ
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2011

Bar pod ryba wątek zamknięty Bar pod ryba w nowej lokalizacji utrzymal , na szczescie, ten sam...
~A.K.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 lipca 2011

Bar pod Rybą wątek zamknięty Od wielu lat co jakiś czas odwiedzam Bar pod Rybą. Jestem niezmiennie wierna...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 lipca 2011

Aras - opinia wątek zamknięty Miła i przytulna knajpka. Dania wyśmienite, w szczególności ziemniaki...
~Aras
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 czerwca 2011

kurczak w ziemniaku Ali wątek zamknięty Odwiedziliśmy ten lokal pierwszy raz w nowej lokalizacji, wszystko gra,...
~stałe klientki
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 czerwca 2011

brawo za pomysł ! wątek zamknięty przytulny, niewielki lokal, gdzie podaja przepyszne ziemniaki w różnych...
~kalume
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 maja 2011

REWELACJA wątek zamknięty Byłam tam pierwszy raz i po prstu rewelacja. Lokal czysty, bsługa bardzo miła...
~Kathia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 marca 2011

Jestem z Łodzi, byliśmy w tym barze kilka razy wątek zamknięty zawsze, kiedy jesteśmy w Gdańsku, to tylko tam idziemy na obiad. Świeże ryby,...
~Jolanta Gajeska
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 stycznia 2011

Polecam! wątek zamknięty Pyszne ziemniaki! Polecam każdemu! Potrawy dla kobiety jak najbardziej...
~Nikita987
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 stycznia 2011

polecam wszystkim wątek zamknięty pyszne duże porcje, fajna obsługa i małe ceny; wielkie dzięki za uczciwość
~roztargniony spod warszawy
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 listopada 2010

mieszkaniec Sopotu - opinia wątek zamknięty Wyśmienity placek ziemniaczany z grzybami leśnymi!!! Ziemniak pół na pół...
~mieszkaniec Sopotu
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 września 2010

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Można zadzwonić o 20.30 z zapytaniem czy jeszcze przygotują porcję na wynos i...
~Cienka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2010

tak sobie wątek zamknięty ceny trochę wyśrubowane jak na serwowane jedzenie, ale najgorsze były włosy:...
~jaś fasolka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 lipca 2010

Polecam wszystkim, pysznie, czysto, ogólnie bardzo ok !!! wątek zamknięty Porcje olbrzymie, każdy głodny wchodzący, głodny nie wyjdzie. Bardzo smaczne...
~Robert
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 lutego 2010

PRZEPYSZNIE wątek zamknięty Jestem stałym bywalcem od wielu lat, bywam często w różnych lokalach w Polsce...
~Macias
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 grudnia 2009

Red - opinia wątek zamknięty bardzo dobre jedzenie jadam tam prawie codziennie polecam ziemniaka mix z...
~Red
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2009

magia..? nie tym się żywimy.. wątek zamknięty spędziłem tygodniowy urlop w trójmieście i gdyby nie to, że musimy jeść aby...
~VanDall
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2009

Gdzie ta magia ? ! wątek zamknięty Na stronie tego baru przeczytałam : Zaproponowaliśmy danie, które przez...
~Iwka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
67

postów

62

wątków

do góry