Baranola Burger

Burgery Jedzenie na wynos

Gdynia, Świętojańska 128

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
drogo w **** i klienci nie zamykajacy za soba drzwi, ale... wątek zamknięty najlepsze burgery jakie kiedykolwiek jadlem
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 maja 2017

Super, pycha, mniam wątek zamknięty Gdy szukam "smaka"... zawsze jadę tam na burgera:)
~mimo
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 stycznia 2016

Polecam wątek zamknięty Dla mnie i znajomych numer jeden !! Super jakość ktora się nie zmienia od...
~Mat
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2015

dobry burger ale są też niestety minusy wątek zamknięty PLUSY: -fajny lokal w którym jest czysto i nowocześnie -miła obsługa -...
~prawie stała klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 lipca 2015

Jednak przereklamowane wątek zamknięty Dobre mięso, ale bułka zimna, nie ma systemu numerkowego (dzieki któremu...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 maja 2015

płacisz 17 zł i jest pięknie wątek zamknięty moim zdaniem najlepszy burger jaki jadłem w trójmieście, jesli mam jeść na...
~Newton
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 stycznia 2015

Zdecydowanie najlepsze burgery w Gdyni wątek zamknięty Uwazam sie za znawce hamburgerow bo zjadlem ich setki i wiem co jak smakuje....
~Rob
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2014

Gdy w desperacji zjem burgera w innym miejscu, wracam się pokajać. wątek zamknięty Bułka robi różnicę. Znakomite, świetnie przyprawione. Ciekawe wnętrze.
~xXx
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2014

Prawdziwy burger tylko w Baranoli wątek zamknięty Regularnie odwiedzam Baranolę. Przyznaję, nie zawsze Burger smakuje tak samo...
~Michu
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2014

Jest ok:) wątek zamknięty Przede wszystkim szybko, smacznie i treściwie. Kilka razy jadłam w Baranoli i...
~Anna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 marca 2014

trzecia i ostatnia wizyta.... wątek zamknięty 1. z wizyty na wizytę burgery coraz mniejsze- jedynie bułka tej samej...
~Ewelina
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 listopada 2013

szału nie ma... wątek zamknięty Wszystko było by w porządku gdyby pani, która mnie obsługiwała powiedziała...
~umierającazgłodu
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 listopada 2013

coraz gorzej wątek zamknięty Byłąm w Baranoli kilka razy, miejsce polecił mi kolega z pracy. Za pierwszym...
~klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 listopada 2013

Pyszne i soczyste, moim zdaniem nalepsze burgery! wątek zamknięty Baranolę odkryłem zaledwie kilka tygodni temu. Chociaż zazwyczaj jadam w...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 listopada 2013

Masakra! wątek zamknięty Z wielką przykrością oceniam bardzo negatywnie ten lokal. Mam bardzo duże...
~Martin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 października 2013

Bezapelacyjnie najlepsze burgery w Gdyni wątek zamknięty Jadłem we wszystkich burgerowniach w Gdyni i Baranola wygrywa bez dwóch zdań....
~burgerokot
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 października 2013

Bardzo dobry burger bar! wątek zamknięty Zachęcony opiniami na trojmiasto.pl i FB stwierdziłem, że zwiedzę ten...
~pawgra
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2013

Szału nie ma wątek zamknięty Im dalej w las tym więcej drzew. Po rewelacyjnym początku nastąpiła...
~Baranina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2013

liczyłam na więcej wątek zamknięty Po cenach, które tam ujrzałam, liczyłam na więcej. Jadłam tam 2 burgery - oba...
~lena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lipca 2013

super wątek zamknięty słyszałem dobre rzeczy o tym miejscu, postanowiłem zweryfikować i wszystko...
~dshfgjhjhhg
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 lipca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry