Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kompletny brak szacunku dla czasu klienta! wątek zamknięty Do Barber Shopu chodzę od ponad roku, bo zwykle byłem zadowolony ze...
~Paweł
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 grudnia 2015

Polecam wątek zamknięty Bardzo przyjemna atmosfera. Profesjonalna obsługa. Jestem bardzo zadowolona z...
~Karolina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 stycznia 2016

Super wątek zamknięty Fajni fryzjerzy, wręcz rodzinna atmosfera, pozartowalismy pośmialiśmy sie,...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 stycznia 2016

Kręconowłosym polecam Adriana wątek zamknięty świetnie poradził sobie z moimi kręconymi włosami, bardzo rzadko zdarzało mi...
~D
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 grudnia 2015

Rewelacja! wątek zamknięty Pierwsze farbowanie włosów w życiu i cudne ombre wykonane przez Adriana!...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 listopada 2015

po prostu najlepsi wątek zamknięty najlepszy salon fryzjerski w PL :-) fantastyczni ludzie, pełen...
~marta pająk
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 października 2015

Wiedzą, co robią :) wątek zamknięty Druga wizyta - po pełnym zadowoloeniu z pierwszej :) Farbowanie + strzyżenie...
~Beata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 października 2015

Marna obsluga, znosne strzyzenie,nie wroce wątek zamknięty Wracam wlasnie z Barber Shopu i jestem lekko zawiedziony. Spoznilem sie 7...
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 września 2015

Perfekcja wątek zamknięty Moje wlosy rosna w kazdym możliwym kierunku, latami były nie do ogarniecia....
~Adam Szymanski
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2015

super wątek zamknięty korzystałem już z usług Barbera ale pierwszy raz usługa została wykonana...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 czerwca 2015

Polecam serdecznie! wątek zamknięty To była moja pierwsza wizyta i wiem już, że nie ostatnia. Wyszłam z salonu z...
~Joanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 czerwca 2015

Odwołano wizytę w momencie zgłoszenia się w salonie (w dniu zamówionej usługi). wątek zamknięty Zarezerwowałam wizytę z dwumiesięcznym wyprzedzeniem. Po przyjściu do salonu...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 czerwca 2015

Pełne zadowolenie :-) wątek zamknięty Polecam wszystkim niezdecydowanym lub poszukującym swojego fryzjera :-)...
~Agata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 maja 2015

raj dla kręconych włosów wątek zamknięty W końcu spotkałam fryzjera, który wie jak zająć się kręconymi włosami!...
~Dorota
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 maja 2015

Polecam ! wątek zamknięty Świetny salon, atmosfera na 6+ i rewelacyjne czesanie. Polecam Beatkę :)
~Marika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2015

Kamil - opinia wątek zamknięty Seba jestes nie zastąpiony!!! Bylem u Ciebie miesiac temu. Dokladnie...
~Kamil
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 marca 2015

Barber Shop - najlepszy zakład fryzjerski w Gdańsku wątek zamknięty Po długim czasie poszukiwań i sprawdzania salonów fryzjerskich stwierdzam...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 lutego 2015

Natalia - opinia wątek zamknięty Sympatyczna atmosfera, profesjonalne podejście do klienta. Mimo, że...
~Natalia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 lutego 2015

Wspaniale wątek zamknięty W październiku umówiłam się do Beaty na pixie cut z rozjaśnianiem. To było...
~Lula
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 stycznia 2015

ADA - opinia wątek zamknięty Wahałam się czy przyjść czy nie. Myślałam że kolejny fryzjer nie zrozumie o...
~ADA
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 grudnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry