Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nie dumać, tylko iść! wątek zamknięty Fantastyczna atmosfera i podejście do klienta. Zostałam zapytana o moje...
~Agata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 grudnia 2014

Polecam Rafała wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona po koloryzacji u Rafała, zadanie nie było łatwe,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 grudnia 2014

Zebra - opinia wątek zamknięty Świetne miejsce dla kazdego kto chce mieć cos fajnego na głowie! Jak nie masz...
~Zebra
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 października 2014

wzór! :) wątek zamknięty Polecam!!! Jakość usług i zadowolenie klienta na najwyższym poziomie:)...
~Natasza
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 października 2014

Najlepsi w mieście! wątek zamknięty Najlepsze miejsce na świecie, gdzie każda kobieta poczuje się jak księżniczka...
~PauLee
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 października 2014

Polecam wątek zamknięty Polecam. Profesjonalny fryzjer. Dobre doradztwo. Dobre cięcie. Fajna...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 października 2014

Pan Radek wątek zamknięty Jestem stałą klientką , kolejny raz byłam u pana Radka. Po tej wizycie nie...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 października 2014

Najlepiej! wątek zamknięty Trafiłam z daleka, po wielu nieudanych strzyżeniach w mojej okolicy. Za...
~Em
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 października 2014

najlepsi! wątek zamknięty Szukałam długo w necie najlepszego fryzjera w trójmieście, zdecydowałam się...
~marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 października 2014

Miejsce ludzi z pasją i wiedzą - Polecam! wątek zamknięty Nie lanserskie, klimatyczne miejsce, gdzie spotykasz ludzi, dla których...
~Mohja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 października 2014

Super! wątek zamknięty Polecam posiadaczom bród! Radek i Rafał są mistrzami!
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 października 2014

Szczerze polecam! wątek zamknięty Niezwykłe miejsce wśród salonów fryzjerskich. Bardzo dobra, fachowa obsługa,...
~kz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 października 2014

Rewelacyjny wątek zamknięty Rewelacyjny fryzjer, świetne miejsce, dobry klimat, pozytywna atmosfera,...
~Sta Lore
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 października 2014

Warto dla samej atmosfery!!! wątek zamknięty Bardzo pozytywne miejsce. Chwilę po wejściu czujesz się jak u dobrych...
~Martucha
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 września 2014

Kapitalny salon! wątek zamknięty Do Barbershop'u, trafiłem przechodząc obok, dosłownie z ulicy. Wolne miejsce...
~Marcin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 września 2014

Profesjonalnie i miło wątek zamknięty Barber Shop - miło i bardzo naturalnie , każdy klient, a jestem starszą...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 września 2014

Profesjonalnie i miło wątek zamknięty Jeżeli szukasz wysokiej jakości ale bez nadętej atmosfery to jest to miejsce...
~Filip
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 września 2014

rewelacja! wątek zamknięty Byłam i będę systematycznie wracać ;-) Fryzura dobrana do mojego stylu i...
~Dagmara
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 września 2014

rewelacja wątek zamknięty jak dla mnie rewelacja pod każdym względem.. atmosfera iście sielska.. :-)...
~Emi
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 września 2014

maria - opinia wątek zamknięty Wzorowy salon. Klimat, obsluga - pierwsza klasa :) a Aneta- specjalistka! W...
~maria
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 września 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry