Widok

Bardzo dobra szkoła

II LO Temat dostępny też na forum:
Szkoła bardzo przyjazna uczniom, nie ma wyścigu szczurów. Większość nauczycieli świetna, ale oczywiście zależy na kogo się trafi. U mnie matma, fizyka i angielski na bardzo wysokim poziomie. Zdecydowanie polecam i nie wiem skąd się wzięły te złe opinie, prawdopodobnie ci, którzy je pisali nie wiedzą jak jest w innych „topowych” szkołach. Uczeń nie jest pozostawiony sam sobie, jeśli sobie z czymś nie radzi zawsze znajdzie oparcie w nauczycielach, którzy mówią, aby się nie poddawać. Do wyboru zajęcia dodatkowe i wyjazdy zagraniczne. Trochę jest w tym roku problem z salą gimnastyczną, ale jakoś sobie radzimy. Zdecydowanie na tak
Moja ocena
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 5
 
zajęcia dodatkowe: 6
 
bezpieczeństwo: 6
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jestem rozczarowana poziomem nauczania, odpowiedzialnością nauczycieli i lekceważeniem problemów przez dyrekcję
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

A ja nie jestem rozczarowany! Uważam, że poziom nauczania jest bardzo wysoki!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Też tak uważam. Super szkoła!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Nauka

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

Korepetycje (8 odpowiedzi)

Zapraszam na korepetycje z fizyki, matmy, biologii. Tanio, mam nadzieję, że skutecznie:))

kadry i płace, księgowość - nauka (3 odpowiedzi)

Powiedzcie mi, jak najlepiej nauczyć się kadr i płac oraz księgowości samemu w domu? Idę co...

do góry