Widok

Bardzo polecam Kancelarie RIO, wiedza co robią.

Na początku było mi trudno wybrać firmę która fachowo by się moja sprawą zajęła. Po rozmowach oraz spotkaniach postawiłem na Gdyńska Kancelarie RIO choć miałem masę obaw i nieufność do tego typu przedsięwzięcia. Wszystko wyglądało za dobrze by było
prawdziwe, zaś pani prawnik Anna Bufnal oraz pracownicy Kancelarii na bardzo wysokim poziomie. Po prostu po tym co przeszedłem nie mieściło mi się to w głowie! Oczywiście nie
było 100 procent pewności że się uda ogłosić upadłość, potrzebny był przede wszystkim czas a co za tym idzie dużo cierpliwości z mojej strony. Wygląda na to że moje obawy były bezzasadne gdyż się udało i choć do mnie to jeszcze do końca nie dotarło bardzo dziękuję przede wszystkim Pani Agnieszce i Katarzynie gdyż to
one mnie zawsze podbudowywały, wspierała oraz kierowały od początku do końca w trudnych momentach. Dziękuję również wszystkim z Kancelarii którzy się również tą sprawą
zajmowali.
Bardzo polecam Kancelarie RIO, wiedza co robią!!!
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Siłą napędową Kancelarii Prawnej RIO jest niesienie skutecznej pomocy prawnej! Cieszymy się, że sposób przebiegu podjętej współpracy był dla Pana na tyle satysfakcjonujący, że przyczynił się powstania tak pozytywnej opinii! We wszystkich podejmowanych sprawach staramy się zawsze zapewnić Mocodawcom najwyższej jakości obsługę oraz profesjonalną reprezentację w sądzie. Życzymy spokojnego projektowania przyszłości z dala od kłopotów finansowych! Pozdrawiamy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry