Widok

Bardzo polecam sklep jak i przed wszystkim Ekipę montującą.

DDD Temat dostępny też na forum:
Obsługa Bardzo miła, potrafiąca profesjonalnie doradzić oraz dobrze zweryfikować potrzeby klienta ( Pan Sławek oraz Pan Artur )
Pomiar dokonany błyskawicznie oraz bezbłędnie, dodatkowo podczas pomiarów usłyszałem słuszne uwagi oraz wskazówki na temat drzwi od Pana dokonującego pomiarów.
Pan który dokonywał pomiarów był również na montażu. Z mojego punku widzenia jako klienta, jest to chyba profesjonalne podejście do tematu.
Panowie monterzy po tym co zobaczyłem i w sumie nadal na to patrze znają się na rzeczy i robią to doskonale ( Pan Sławek z Panem Matuszem ) co najlepsze Panowie monterzy nie tylko znają się na drzwiach. Potrzebowałem pomocy hydraulika w kwestii podłączeń urządzeń AGD, okazało się podczas montażu i miłej rozmowy, że z hydrauliką Ci panowie też maja taką wprawę jak z drzwiami.
Teraz mam bardzo fajne oraz sprawne drzwi jak i świetnie działająca pralkę oraz zmywarkę.
Podczas jednej wizyty załatwione zostały dwie rzeczy.
Reasumując.
Duży plus dla sklepu i bardzo duży dla Panów monterów.

Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja niestety nie mogę polecić sklepu DDD.Zamawialiśmy trzy pary drzwi w tym jedne przesuwne.Monterzy 3 razy przekładali terminy bez drzwi byliśmy 5 miesięcy.Kiedy w końcu się u nas zjawili (ponieważ straciłam cierpliwość) okazało się, że drzwi przesuwne są za małe i są wielkie szpary i widać przez nie cały pokój po zamknięciu drzwi, pan monter stwierdził, że jest to największy rozmiar drzwi i powinna być ościeżnica a przy pomiarach nie było o tym mowy.Na ościeżnice czekaliśmy następny miesiąc, jak w końcu przyjechali i zamontowali ościeżnicę to się okazało, że pianką monterską przykleili drzwi do ościeżnicy "niechcący" razem z pianką zeszła okleina z drzwi, więc zażądałam wymiany drzwi, pan monter zaczął mi się żalić, że to on będzie musiał ze swoich pieniędzy oddać na moje drzwi, które on zepsuł.Następny miesiąc czekaliśmy na wymianę i przywieźli nam drzwi z pęcherzami, ale już nie miałam siły na reklamacje i kłótnie i zostawiliśmy je.Szczerze nie polecam tego sklepu!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry