Widok

Bardzo proszę o interpretację wynikow krwi

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam moja 10 letnia córka ma mieczaka zakaznego.Walczymy już prawie rok.Przy okazji u lekarza poprosilam o badanie krwi,które nie wyszły dobrze.Powtorzylismy po 2 miesiącach,bo dostała wyborczyny na brodzie i wyniki są jeszcze gorsze :( Proszę o pomoc.Konsultowalam z jednym lekarzem i mowi ze wyniki sa ok,ale dzis dostalam rozmaz reczny i uwazam ze nie jest ok.Boje się strasznie do tego stopnia,że cała się trzęsie i nie mogę normalnie funkcjonować. Dziecko nie ma alergii,bo robiliśmy testy tydzień temu.Co teraz powinnam zrobić?Jutro sobota i czas świąt chyba zwariuje.

Mikroskopowe ocena rozmazu krwi (C32)
Neutrocyty o jądrze pałeczkowatym 2%(norma 1-5)
Neutrocyty o jądrze podzielonym 22 %(norma 40-60)
Eozynocyty 27%(norma 1-5)
Monocyty 5% (norma 1-6)
Limfocyty 44%(norma 35-55)

OB 2 mm/h ( norma 12,0)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

ale te wyniki nie są tragiczne, niektóre parametry nieco odbiegają od norm ale to żadna tragedia,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale tak niskie neutrocyty :( No i eos.Do tego ob 2
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

serio histeryzujesz, ob2 to jest dobre, norma do 12 a nie równe 12, doszukujesz sie na siłe problemu, reszta jest ok, niskie neutrocyty ale to wartosc procentowa, daj na luz
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli mam się nie martwić.Poprostu w necie się naczytalam za dużo o tym,a nie za dobrze się na tym znam.Dziekuje za odpowiedz trochę mnie uspokoiles/aś i Wesolych Swiat zycze :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

wyluzuj, jest dobrze. cieszcie się świętami i dużo zdrowia dla was, wszystkiego dobrego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

prezent na 40-stke dla faceta?? (11 odpowiedzi)

cos eleganckiego ale do uzytku,nic z ciuchow .podpowiedzcie bo przeszukalam milion stron i malo...

Dr Bogdan Koprowski . (30 odpowiedzi)

Czy któraś z was leczyła się u tego lekarza lub prowadziła ciąże jakie macie opinie ?

Gra dla 5 latka (12 odpowiedzi)

Hej, napiszcie proszę jaka polecacie grę planszowa dla rozgarniętego 5 latka. Potrzebuje na...

do góry