Barracuda

Restauracje Smażalnia ryb

Gdynia, bulwar nadmorski im feliksa nowowiejskiego 10

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
POLECAM wątek zamknięty Zwłaszcza miłośnikom ryb i owoców morza, choć mięsko też mają pyszne,...
~Xxxx
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 czerwca 2010

pierwsza i ostatnia wizyta wątek zamknięty tłum ludzi zachęcił do wizyty i zjedzenia rybki. Jednak zimne talerze, letni...
~katia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 czerwca 2010

popsuło się wątek zamknięty Kiedyś bardzo często tu bywaliśmy. Wczoraj dostałam wygazowaną ciepłą colę -...
~gdynianka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 czerwca 2010

nie polecam!!!!!!!!! wątek zamknięty niedobre jedzenie, restauracja istnieje jeszcze chyba tylko dzięki fajnej...
~ja
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2010

Żenada - OMIJAĆ!!! wątek zamknięty Wczorajszy kelner po bardzo długim oczekiwaniu przynosi zimną, niezbyt...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 maja 2010

~Krzysiek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 marca 2010

Bez rewelacji wątek zamknięty Miałem okazje skorzystać z usług restauracji Barracuda przy okazji urodzin...
~Wojtek
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 października 2009

Mikolaj - opinia wątek zamknięty espresso ok Szarlotka ładnie podana, pierwsze wrażenie dobre
~Mikolaj
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 października 2009

Dobry punkt i obsługa, jedzenie do poprawy wątek zamknięty Świetnie zlokalizowana restauracja z ładnym widokiem, w środku nawet...
~Ł.Ch.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 września 2009

... wątek zamknięty Ostatnio wraz ze znajomymi postanowiłam wybrać się do tej restauracji, gdyż...
~Marzena Wyszomirska
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2009

29.07.2009 - bar przy restauracji wątek zamknięty Witam! Jestem stałym klientem baru przy restauracji Barracuda. W dniu...
~Igor P.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 lipca 2009

super,brawo wątek zamknięty jedzenie bardzo dobre,jest na talerzach mnostwo nie mozna wyjsc...
~czarownica 4
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 czerwca 2009

NIE IDZCIE TAM!!! wątek zamknięty Przychylam sie do zdania ze te pozytywne opinie nie wiadomo skad sie biora....
~Niewazny Klient
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 maja 2009

POPROSTU SUUUUUUUPER wątek zamknięty DZISIAJ PO RAZ PIERWSZY ODWIEDZILEM TA RESTAURACJE I POWIEM ZE JESTEM MILE...
~MAREK
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 maja 2009

Polecam !!! wątek zamknięty jesli chcecie smacznie zjeść w dobrym lokalu , polecam Barracudę.Pyszne...
~kari
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2009

jedzenie dobre, obsługa beznadziejna wątek zamknięty Pani na wejściu .... i niewychowana. Cerber lepiej się zachowuje. Kelnerka...
~m
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 lutego 2009

15 luty rezerwcja godzi 18 wątek zamknięty Slyszalem od znajomych o Tej restauaracji pare fajnych opini wiedz sie...
~Adam
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 lutego 2009

Popsuło się... wątek zamknięty Byłam w Barracudzie kilka razy na przestrzeni dłuższego czasu...niestety w...
~Nikita
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 lutego 2009

magda - opinia wątek zamknięty knajpka jezeli chodzi o wnętrze i wystrój jest bardzo przytulna, ale co do...
~magda
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 stycznia 2009

SUPER!!!!!!!! wątek zamknięty Odwiedziłam ostatnio tą gdyńską restauracje. Odrazu rzucił mi się w oczy...
~marta37
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 grudnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
180

postów

141

wątków

do góry