Barracuda

Restauracje Smażalnia ryb

Gdynia, bulwar nadmorski im feliksa nowowiejskiego 10

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
super obsluga wątek zamknięty bylam dzis na obiedzie i musze przyznac' ze jeszcze go wspominam. jadlam...
~pati
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 1 września 2007

bulwar zobowiązuje.... wątek zamknięty ...miejsce klimatyczne - bulwar, port, morze... szkoda, że nie potrawy....
~architekt
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2007

i czar prysł..... wątek zamknięty Zaprosiłam wczoraj znajomych ze świata na obiad do BARRACUDY.Znałam ten...
~Gdynianka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2007

opinia Gdynianki wątek zamknięty Dzień dobry, wybrałam się wczoraj po raz pierwszy do Barracudy, między...
~Amaris81
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2007

GODNA POLECENIA RESTAURACJA wątek zamknięty ODWIEDZIŁEM RESTAUCACJE BARRACUDA 11SIERPNIA I MUSZSE POWIEDZIEĆ ZE MIŁO...
~MACIEJKA!!!!
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2007

Urodzinowy obiad wątek zamknięty Gustownie urzadzone wnetrze, profesjonalna obsluga: kelnerka z wlasnej...
~paczus
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2007

Tandeta i mizeria wątek zamknięty Fatalne jedzenie, brudno i relatywnie wysokie ceny. Klasyczna odpustowa...
~Gal
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2007

Rewelacja wątek zamknięty Dobra restauracja ,świetnie położona ,czysta ,profesjonalna obsługa-co teraz...
~warszawiak
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 lipca 2007

nic dodac nic ując wątek zamknięty jedzenie bardzo dobre obsługa też bobra. słuchajac wczesniejszych wypowiedzi...
~ben
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 19 lipca 2007

Fastfood wątek zamknięty Jedzenie marne. Za te ceny powinno byc co najmniej sensowne, a jest jak z...
~Poke
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 lipca 2007

Jadłysmy 8.07.2007 wątek zamknięty Jestem rozczarowana : jadłyśmy w dniu 08.07.2007r. niedziela (ok.godz.16-17)...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 lipca 2007

MUZYKA POD PARASOLAMI wątek zamknięty KIEDY BĘDZIE TAKA MUZYKA JAK W UBIEGŁYM ROKU PRZYJEMNY LEKKI JAZZIK. TEGO...
~KAROLINA
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 czerwca 2007

~Gosia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 27 czerwca 2007

niestety duże rozczarowanie wątek zamknięty Po raz pierwszy i ostatni byłam gościem tej , jakże robiącej znakomite...
~monika
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 27 czerwca 2007

Namiot wątek zamknięty Ostatnio bylam z dzieckiem w namiocie barracudy. Zamowilam gofra ktore...
~Zniesmaczona
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 czerwca 2007

Odradzam!!! wątek zamknięty Zachęcona dobrymi opiniami zaprosiłam do Barracudy moich przyjaciół. Wizyta...
~Zniesmaczona
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 czerwca 2007

Miło i smacznie wątek zamknięty Choć z zewnątrz budenek strasz i wygląda raczej ja krematorium niż...
~Cleo
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2007

Pychota wątek zamknięty Krótko mówiąc: jedzenie jest bardzo smaczne, a opiekane ziemniaczki to poezja.
~bolo
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2007

Najlepsza restauracja w Gdyni wątek zamknięty Wyśmienite jedzenie (ostatnio zachwyciły mnie krewetki na gorącej patelni z...
~latomek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2007

miało być, a nie ma wątek zamknięty Może inne surówki będziecie serwować? Czy w fastfoodzie będą też takie same...
~coraz rzadszy klient
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 6 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
180

postów

141

wątków

do góry