Basen kryty

Baseny

Gdynia, Leopolda Staffa 10

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
MzB - opinia wątek zamknięty Obsługa zdecydowanie niemiła. Poza tym ok.
~MzB
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 stycznia 2020

Czysto ale niemiło wątek zamknięty Okropnie nieprzyjemne panie w szatni. Może pracują tam za karę,że im...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 września 2019

Opinia wątek zamknięty Basen jest bardzo czysty, obsługa wyjątkowo sympatyczna, ratownicy uprzejmi i...
~Zenek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 grudnia 2017

Basen przy ZS nr 2- konieczne zmiany... wątek zamknięty Od dwóch lat korzystamy z basenu w ramach zajęć nauki pływania dziecka....
~Klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 grudnia 2017

Polecam ten basen wątek zamknięty Jestem stałym klientem tego baseny.Na basenie panuje miła atmosfera,panie są...
~Adam
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2017

basen karwiny wątek zamknięty miła i rzeczowa obsługa, najczystszy z trójmiejskich
~ziemekb
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 lipca 2016

Miło, ładnie, b.czysto wątek zamknięty Trafilam na ten basen przypadkiem, kiedy to z powodu przerwy urlopowej,...
~Maria Dorota
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 lipca 2016

Pływalna bez zastrrzezen wątek zamknięty Jeśli chodzi o personel to bezczelna i chamska jest ta pani z czarnymi...
~Arek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 lipca 2016

opinia o basenie wątek zamknięty Chciałam dodać opinię o basenie,ponieważ ostatnia opinia jest wg mnie bardzo...
~gosia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 marca 2016

Basen czeka na nieszczęście wątek zamknięty Znam ten basen wiele lat i miałam o nim pozytywne zdanie. Niestety od...
~MM
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 marca 2016

okropny personel wątek zamknięty Jak w temacie. Sama plywalnia ok, ale personel chamski, opryskliwy i wiecznie...
~Halina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 marca 2015

Obsługa sprzątająca MASAKRA wątek zamknięty Basen jako basen przyzwoity do swojej ceny. Obsługa sprzątająca jest...
~Mateusz
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 marca 2014

basen na Sataffa wątek zamknięty Wysoka jakość w stosunku do ceny, Obsługa miła i fachowa. Czysto, co ma...
~tomek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 grudnia 2013

super sauna wątek zamknięty polecam, czysto, miło, a do tego cieplutka sauna :)
~Ksawera z Gdyni
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 grudnia 2013

Lubię ten basen wątek zamknięty Jest bardzo miło, sporo sprzętu (nie nudzi mi się tam), sauna, suszarki na...
~MajaA
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 grudnia 2013

Basen na Karwinach - rewelacja wątek zamknięty Jestem stałym bywalcem od kilku lat, staram się korzystać z basenu raz w...
~mira
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 grudnia 2013

Danusia - opinia wątek zamknięty Przyjemna obsługa, miła atmosfera, ale przede wszystkim czystość i porządek.
~Danusia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 grudnia 2013

super wątek zamknięty witam, korzystam z basenu i sauny od kilku lat szatnie suche i czyste, woda w...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 grudnia 2013

aaa - opinia wątek zamknięty Jestem klientem od kilku lat, zawsze miła obsługa, przystępna cena i dostępna...
~aaa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 maja 2013

Niekompetencja Pracowników wątek zamknięty Idąc na basen spodziewałam się miłej obsługi - Pani w recepcji niemiła ,...
~Estera
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry