Restauracja Bazylia

Restauracje

Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 12

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Niespodzianka na osiedlu! wątek zamknięty Odwiedziliśmy Bazylię zupełnie przypadkowo i mega zaskoczenie. Osiedlowa...
~Kuba
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 czerwca 2019

Chyba sobie odpuścili wątek zamknięty Kiedyś - jedna z naszych ulubionych restauracji w Gdańsku. Dziś - chyba sobie...
~Emilia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 października 2018

niemiłe niespodzianki wątek zamknięty Organizowałam uroczystość komunii dla dziecka, przy podpisywaniu umowy Pani...
~Dorota
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 czerwca 2018

Niestety, nie polecam wątek zamknięty Nie polecam a szkoda. Miejsce miałoby potencjał, karta bogata, ale co z tego....
~klient
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 maja 2018

Tam zatrzymał się czas. wątek zamknięty Bylam tam raz i w życiu tam nie wrócę. Pizza była tak twarda ze nie dali się...
~Tomek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lutego 2018

Cebula na pizzy wątek zamknięty Cebula na pizzy jest biała a nie czerwona.To skandal!!!
~Miłosz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lutego 2018

Nie polecam wątek zamknięty Jedzenie opłacone zamówione o godzinie 15:52 dostarczone o godzinie 17:45...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 grudnia 2017

Słaba obsługa wątek zamknięty Jedzenie bardzo dobre ale obsługa pozostawia wiele do życzenia.
~Italianlover
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 września 2017

Polecam, ale... wątek zamknięty Jedzenie bardzo smaczne, czas oczekiwania też satysfakcjonujący. Moje ale.....
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 maja 2017

Smacznie wątek zamknięty Organizowaliśmy przyjęcie w restauracji, jedzenie było smaczne, duże porcje,...
~ata
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2016

Pyszna pizza i miła obsługa wątek zamknięty Choć mieszkam na Chełmie już 2 lata, to jakoś nigdy nie zdarzyło mi się...
~Paweł
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2016

Obsluga to jakis zart wątek zamknięty Jedzenie bardzo smaczne ale obsluga zenujaca. Nie interesuja sie stolikami...
~rrrr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 lipca 2016

Rewelacja!!! wątek zamknięty Profesjonalna i przemiła obsługa, pyszne jedzenie, krótki czas oczekiwania...
~Gosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 maja 2016

Impreza okolicznościowa wątek zamknięty Byłem tylko gościem na imprezie wiec o cenach sie nie wypowiem . Reszta bez...
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2016

Pysznie wątek zamknięty Pysznie, prosto, każde danie wysmakowane i dużej wielkości. Warto!
~Sąsiadka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 marca 2016

Smacznie i przyjemnie :) wątek zamknięty Poczuliśmy dzis z Mężem apetyt na pizzę w wydaniu włoskim i Google wyszukał...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 lutego 2016

pizza wątek zamknięty Lubie pizze na cienkim ciescie ale to juz gruba przesada , moomentami ciasto...
~klient xxxxxxx
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 lutego 2016

Posiłek po sylwestra wątek zamknięty Mieliśmy przyjemność być po sylwestrze, co ku naszemu zaskoczeniu było...
~Olo
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 stycznia 2016

ZABÓJCZA ILOŚĆ CZOSNKU, ZAMACH NA MÓJ ŻOŁĄDEK wątek zamknięty Zamówiłam tagliatelle ze szpinakiem, ricottą, gorgonzolą i łososiem. Było to...
~wampir
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 stycznia 2016

Polecam! wątek zamknięty Bywam w Bazylii dosyć regularnie z przyjaciółmi. Za każdym razem zamawiam...
~Dżoanagda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 listopada 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
90

postów

86

wątków

do góry