Restauracja Bazylia

Restauracje

Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 12

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pyszna pizza wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni, bo wreszcie znaleźliśmy w naszej okolicy pizze,...
~Iza
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 stycznia 2014

Polecam! wątek zamknięty Pyszna pizza, dobry makaron - sam fakt, że na zamówienie z odbiorem własnym...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 stycznia 2014

Sylwester wątek zamknięty miałem nieprzyjemnośc byc na sylwestra w tym lokalu...tragedia!!!!...muzyka...
~Koleszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 stycznia 2014

obiad wątek zamknięty Witam ;) ostatnio wybraliśmy się z mężem to tej restauracji i muszę...
~Żancia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 stycznia 2014

Polecamy! Smacznie i miło. wątek zamknięty Dziś byliśmy po raz trzeci na rodzinnym obiedzie i na pewno nie ostatni:-)...
~P. Jesikiewicz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 grudnia 2013

uważajcie na dania z drobiu!!! wątek zamknięty Kilkanaście razy jadałam w pasibrzuchu, ale to co podano mi ostatnio na...
~była klientka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 czerwca 2011

Pasibrzuch w Gdyni wątek zamknięty Już drugi raz dostałam zimną i surowa pizze. Mówiłam pani przez telefon 2...
~Aleksandra
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 marca 2010

Opinia wątek zamknięty Reklamują że jest bezpłatny dowóz do niektórych dzielnic, ale zaplaciłam 5 zł...
~Teresa
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2011

G - opinia wątek zamknięty Klimat restauracyjki ogólnie jest bardzo fajny. Obsługa również nie wzbudza...
~G
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2011

~dziadek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2011

popsuło się wątek zamknięty Jakiś czas temu było dobrze - i w lokalu i z dowozem ( były tylko ciągłe...
~Tomek z Ujeściska
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2011

polecam kazdemu wątek zamknięty wielokrotnie jadłam w restauracji i mogę polecić z czystym sumieniem. nie...
~marta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 marca 2011

polecam:)) wątek zamknięty jak najbardziej polecam:) bardzo miła obsługa,uśmiechnieta.. krótki czas...
~kot
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 lutego 2011

Dzięki tej knajpie wiem, co to zatrucie pokarmowe. wątek zamknięty Po dzisiejszym obiedzie doceniam mały metraż mieszkania, bo blisko do...
~Kasia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 stycznia 2011

Polecam wątek zamknięty Kilkakrotnie zajadałem się jedzonkiem z Pasibrzucha i mogę śmiało polecić....
~Paweł
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2010

WIELKA ZMIANA NA PLUS wątek zamknięty Bardzo wielki POZYTYW. Dostałam swój obiad w 15 minut (Ujeścisko) i to już...
~Ania
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 listopada 2009

gorąco polecam wątek zamknięty zaprosiłam tam gości na obiad z okazji chrzcin mojego dziecka i jestem...
~gość
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 listopada 2009

stały klient wątek zamknięty Zamawiam w Pasibrzuchu na Chełmie pizzę nie pierwszy raz. Nigdy nie miałem...
~m
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2009

nieaktualni wątek zamknięty po drugiej nieudanej probie zamowienia czegos do jedzenia przez telefon...
~zagłdzony
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 grudnia 2008

na plus!!! wątek zamknięty czytam opinie i jestem w szoku!!jestesmy stalymi klientami i zawsze jestesmy...
~Robert i Marta
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 listopada 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
90

postów

86

wątków

do góry