Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ania - opinia wątek zamknięty Z Panią Beatką współpracuję już kilka lat i nigdy nie żałowałam przejścia od...
~Ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 kwietnia 2020

No co ja na to poradze... wątek zamknięty To moze byc podejzane ze same takie wysokie noty, ale co poczac jak ktos jest...
~Mikołaj
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 kwietnia 2019

Profesjonalnie w bardzo dobrej cenie wątek zamknięty W multiagencji ubezpieczałem lokal usługowy. Pełen profesjonalizm i bardzo...
~MAciej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 marca 2019

Pani Beata wątek zamknięty Panią Beatę znalazłam zupełnie przypadkiem przez portal trojmiasto.pl....
~Kasia
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 czerwca 2018

Ubezpieczalnia Beata Plewa wątek zamknięty Najlepsze oferty ubezpieczeń w trójmieście. Jeżeli chcecie zaoszczędzić...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 grudnia 2018

Nie ma lepszych!!! wątek zamknięty Do Pani Beatki trafiłam z polecenia od znajomego. Lepiej trafić nie mogłam....
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 września 2018

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Pani Beata jest najsympatyczniejszym, najżyczliwszym i najbardziej...
~Bożena
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2017

Niesamowita obsługa:) wątek zamknięty Gorąco polecam! Panie miłe, uprzejme, pomocne. Zawsze starają się znaleźć...
~Martyna
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lipca 2017

Da się lubić agenta! wątek zamknięty Pani Beata jest wyjątkowym pośrednikiem ubezpieczeniowym, zazwyczaj takie...
~Grażyna
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 lipca 2017

Polecam! wątek zamknięty Trafiłam z trojmiasto.pl, sceptycznie podeszłam do tych wysokich ocen. Nie...
~magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 maja 2017

Zdecydowanie Polecam wątek zamknięty Trafiłam do Pani Beaty z polecenia innych osób, był to zdecydowanie dobry...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2017

Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza na rynku ubezpieczeń !! wątek zamknięty Jako młody kierowca bez historii ubezpieczenia OC, szukałam multiagencji jako...
~Adrianna
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 marca 2017

Szczerze polecam! wątek zamknięty Profesjonalne, konkretne podejście do tematu i zasada, że nie ma rzeczy...
~zadowolona klientka
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 marca 2017

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Zachęcony zamieszczonymi opiniami zdecydowałem skorzystać się z usług firmy i...
~Krzysztof
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 marca 2017

Zadowolony klient wątek zamknięty Pani Beata pomogła nam znaleźć najtańsze ubezpieczenie samochodu, służąc przy...
~Michał
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 lutego 2017

Polecam tą firmę! wątek zamknięty Szukaliśmy z mężem agenta ubezpieczeniowego, który porówna oferty różnych TU...
~Magda B
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2016

obsługa genialna wątek zamknięty Bardzo miłe i pomocne Panie, rzetelna obsługa, wybranie najlepszej i...
~Basia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2016

Od wielu lat... wątek zamknięty Pani Beata dba o to abym nie przegapił opłaty za ubezpieczenie, a dodatkowo...
~Maciej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 września 2015

Polecam! wątek zamknięty kolega polecił firmę, która okazała się strzałem w dziesiątkę. Ubezpieczenie...
~Grzesiekk
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 czerwca 2015

Prawdopodonie najlepsza firma od ubezpieczeń w Trójmieście wątek zamknięty Miejsce pracy Pani Beaty jest dla mnie jak położona nieopodal lodziarnia...
~Rafał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry