Widok

Beata - opinia

Jestem kilka tygodni po zabiegu powiększania biustu (implanty okrągłe, poj. 340 ml). Poddanie się zabiegowi, o którym myślałam od kilku lat u dr Kondej to jedna z moich lepszych decyzji w ostatnim czasie. Pani Doktor jest wyjątkowa: życzliwa, otwarta, wspierająca ale jednocześnie konkretna
i rzeczowa: potrafi odradzić nietrafione pomysły, co jeśli chodzi o mnie, wyłącznie zwiększa zaufanie do niej jako specjalisty. Pani doktor cierpliwie i uważnie słucha. Z dużym taktem i poczuciem humoru udziela wyczerpujących informacji.

Sam zabieg przebiegał bez żadnych komplikacji. Piątego dnia od operacji odstawiałam leki przeciwbólowe, a po około dwóch tygodniach wróciłam do typowego dla mnie rytmu dnia. Powrót do zdrowia przyspieszała fantastyczna opieka - zarówno bezpośrednio po zabiegu, jak i w trakcie rekonwalescencji - bardzo dziękuję wszystkim: p. dr anestezjologowi, paniom pielęgniarkom i pani asystentce, którzy w sposób bardzo profesjonalny
i przyjazny budowali atmosferę bezpieczeństwa i „zaopiekowania”.
A efekt zabiegu? Jest dokładnie taki jaki sobie wymarzyłam – dziś patrzę w lustro i widzę biust wybitnej urody - efekt pracy dr Kondej. :)
Bardzo dziękuję pani Doktor!

Beata
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
wyposażenie: 6
 
jakość usług: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Dziękujemy bardzo za tak miłe słowa :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry