Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Masaż wątek zamknięty Z usług Beauty Derm Spa korzystałam po raz pierwszy raz, dostając w...
~Marika K
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 marca 2015

aneta - opinia wątek zamknięty Podejście do klienta to dziś podstawa usług.Nie każdy widać liczy się z tą...
~aneta
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 lipca 2014

Wspaniałe miejsce wątek zamknięty Wizyta mile mnie zaskoczyła. Korzystając z promocji zakupiłam karnet,...
~Irena
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 listopada 2014

Gorąco polecam! wątek zamknięty POLECAM. Masaż naprawdę na wysokim poziomie. Kompleksowa oferta. Miła obsługa.
~KPK
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 października 2014

AquaAerobik wątek zamknięty Zajęcia są bardzo dobrze prowadzone przez profesjonalnych instruktorów. Na...
~Karol
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 października 2014

Ciekawe miejsce na relaks wątek zamknięty Ciekawe miejsce do spędzenia aktywnie i miło czasu. Sauny, siłownia i ciepły...
~San
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 października 2014

Masaże wątek zamknięty Gorąco polecam masaże u Pana Jakuba, fachowe i bardzo profesjonalne w miłej...
~Karolina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 maja 2014

Basen najlepszy w Trójmieście wątek zamknięty Basen świetny, czysty, woda cieplutka, wystrój bardzo ładny. Obsługa bardzo...
~Mirka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 lutego 2014

Dużo miejsca do pływania wątek zamknięty Bez problemu da się pływać. Obsługa bardzo miła i pomocna. Czysto i elegancko.
~Magduś
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 lutego 2014

Basen super wątek zamknięty Basen super,Obsługa bardzo przyjemna i pomocna ogolnie bardzo przyjemnie
~Padre
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 lipca 2013

Polecam wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, ciagle monitoruje basen czy aby nikomu nic sie nie...
~Olaa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 marca 2013

Opinia wątek zamknięty Obsługa bardzo uczynna i miła. Basen, sauny i siłownia na bardzo przyzwoitym...
~Anna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 grudnia 2012

brudny basen wątek zamknięty Od wielu lat chodzę na ten basen. W ostatnim roku pogorszyły sie bardzo...
~monika
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 stycznia 2011

najlepsi w Trójmieście instruktory pływania. wątek zamknięty Wszystkim kto chce sie nauczyć pływać polecam instruktorów p. Tomka i p....
~Tośka
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 października 2009

Aqua aerobic wątek zamknięty Polecam, dużo ćwiczeń, zajęcia trwają godzinę i nie ma tłumów ludzi :)) POLECAM
~X
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 października 2008

nieuczciwe zachowanie wątek zamknięty Z usług obiektu korzystałam na podstawie karnetu z pracy. Beauty derm...
~była stała klientka
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2011

Super relaks. wątek zamknięty Byłem na basenie, saunie i masażu. Nic więcej do zregenerowania sił...
~Irena
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 października 2011

Syfkiła wątek zamknięty Ma Pani dużą racje jakośc żadna ,w toaletach śmierdzi moczem kabiny...
~Anna
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2011

naprawdę świetni instruktorzy wątek zamknięty Powiem szczerze, że nie potrafiłam pływać wgl, bałam się wody. A po tych...
~Majka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2010

Basen wątek zamknięty Bardzo fajne miejsce na spędzenie wolnego czasu.
~Mati
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 maja 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
70

postów

48

wątków

do góry