Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sabina - opinia wątek zamknięty Moje włosy po zabiegu u P Basi są miękkie i pięknie się układają , ja i moja...
~Sabina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 października 2019

Nanoplastia wątek zamknięty Bardzo polecam, wcześniej robiłam w innym salonie prostowanie keratynowe i...
~Malwina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 października 2019

Tadeusz - opinia wątek zamknięty Bardzo rzeczowa i wyczerpująca informacja o realizowanych usługach; pomocne...
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 września 2019

Jestem bardzo zadowolona :) wątek zamknięty Basia to przecudowna i mega sympatyczna kobieta z wielkim sercem , z którą...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 września 2019

Agata - opinia wątek zamknięty Z całego serca polecam usługi Basi! Pełen profesjonalizm. Z pewnością...
~Agata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 września 2019

Nanoplastia wątek zamknięty Robiłam u Basi pierwszy raz Nanoplastię. Minął już tydzień więc mogę...
~Justyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 września 2019

Ola - opinia wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam usługi Pani Basi :) Trafiłam do profesjonalistki,...
~Ola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 sierpnia 2019

Dorota - opinia wątek zamknięty Basia uratowała moje włosy! Są lśniące, prosciutkie, zdrowe. Coś...
~Dorota
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 sierpnia 2019

Asia - opinia wątek zamknięty Najlepsza fryzjerka od keratynowego prostowania włosów! Wszystko dokładnie...
~Asia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 sierpnia 2019

Gorąco polecam!! wątek zamknięty Skorzystałam ponownie z usługi P. Basi, tym razem Nanoplastia :) Jestem...
~Kamila
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 sierpnia 2019

Kreatynowe prostowanie włosów wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić kreatynowe prostowanie włosów u Pani Basi
~Ela
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 marca 2019

Mega zadowolenie.. wątek zamknięty Basia super osóbka, przesympatyczna no i co najważniejsze mega zadowolenie z...
~Pati
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 lutego 2019

Gorąco polecam wątek zamknięty To już moja druga wizyta u Basi i jestem zachwycona efektami zabiegu włosy są...
~Maria
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 stycznia 2019

Super!!!Polecam!!! wątek zamknięty Korzystałem z usług pani Basi kilkukrotnie pełna profeska,niesamowicie miła...
~Darek Slipski
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 grudnia 2018

Polecam zabiegi keratynowe u Pani Basi wątek zamknięty To był mój pierwszy zabieg u Pani Basi. Wcześniej robiłam u fryzjera, ale...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 września 2018

Najlepsza specjalistka keratynowego prostowania włosów jaka robiła mi włosy wątek zamknięty Efekt jednym słowem WOW!!! Robiłam u niej zabieg keratyną diamentową w...
~Justyna Wachowska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 maja 2018

POLECAM BARDZO SERDECZNIE! wątek zamknięty Wczoraj miałam swoją pierwszą wizytę u Pani Basi i wiem, że na pewno nie...
~Katarzyna Cichocka
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 stycznia 2018

Przedłużanie rzęs wątek zamknięty Byłam na zabiegu i jestem mega zadowolona z efektu. Na pewno będę wracać bo...
~Anna Rogowicz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 lutego 2018

Basia to prawdziwa specjalistka od pielęgnacji włosów wątek zamknięty Basia działa z włosami cuda. Jestem bardzo pozytywnie zaszkoczona efektem...
~Justyna Mikulska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 listopada 2017

Szczerze bardzo polecam wątek zamknięty Włosy cudowne, widać dużą poprawę. Keratyna się przyjęła, byłam wcześniej w...
~Magda Dys
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 listopada 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry