Widok

Becikowe

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Mam pytanie co jest potrzebne do becikowego? Czy jeśli nie jestem małżeństwem z partnerem to jego dochód tez muszę przedstawić? Wiem, że na stronie jest napisane jakie dokumenty trzeba dostarczyć, ale może przymykali oko jak czegoś nie było i obyło się bez tego wszystkiego co napisali na stronie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mam na myśli Gdynię
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Musisz dać dokumenty które są wymagane. Czemu chcesz ściemniać , ojca dziecka też nie ma w akcie urodzenia żeby były większe benefity?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie chce ściemniać, i wypraszam sobie komentarze w tym stylu, nie jestem z tych co żyją sobie z zasiłków. Zadałam pytanie, bo bywa czasami tak, że nawet to co jest napisane na stronach wcale nie jest później, aż tak wymagane i nie trzeba być złośliwym naprawdę....
Jeśli chodzi o ojca to pytam dlatego, że wszędzie mówią i piszą inaczej, na jednej stronie czytam, że trzeba podawać zarobki, a na drugiej, że nie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak, informacje na stronie są podane dla jaj. Jak przyniesiesz laurkę zrobioną przez bombelka zamiast wymaganych dokumentów też przejdzie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nie rozumiem dlaczego ludzie są tacy złośliwi ;) Spytałam, bo wszędzie jest napisane inaczej, moje pytanie dotyczyło tego czy zarobki ojca tez musza być podane, bo nie jest to jasno napisane.
Dziękuje za nic nie wnoszący komentarz...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale racja, źle skonstruowałam swoje pytanie. Chciałam po prostu wiedzieć co jest wymagane oprócz zaświadczenia o ciąży i o zarobkach.
Miałam nadzieje, że odezwie się ktoś kto składał niedawno takie papiery i powie co i jak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Lekarz pediatra - szukam (10 odpowiedzi)

Witam, do jakiego pediatry z rocznym dzieckiem się zapisać? Możecie kogoś polecić?

Małe mieszkanko jak sobie radzicie!! :) (116 odpowiedzi)

Troszkę inny wątek mam nadzieje że znajdą się też rodzinki które mieszkają w 1 pokojowym...

do góry