Belleza

Fryzjerzy

Gdańsk, Leśna 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
A.Z. - opinia Wspaniała atmosfera, piękny wystrój, cudowna herbata, no i najważniejsze,...
~A.Z.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 listopada 2022

Joanna - opinia Jestem stałą klientką salonu, nieustannie jestem zadowolona z jakości usług.
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 listopada 2022

Sharan - opinia Jestem pod ogromnym wrażeniem umiejętności p. Wiktorii. Moja nowa fryzura...
~Sharan
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 października 2022

Violeta - opinia Jestem pod ogromnym wrażeniem umiejętności p. Wiktorii. Moja nowa fryzura...
~Violeta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 października 2022

Pola - opinia W końcu ktoś równo podciął mi włosy. Niby bardzo proste strzyżenie, a jednak...
~Pola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 października 2022

Joanna - opinia Dziękuję bardzo za super kolor, piękny blond z nutką chłodu. Mimo...
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 października 2022

Aneta - opinia Do tego salonu i tych wspaniałych dziewczyn przylatuje z uk 3 razy w roku od...
~Aneta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 października 2022

aleksandra - opinia Serdecznie polecam każdy zabieg wykonany w salonie. Profesjonalne podejście...
~aleksandra
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 października 2022

Bernadeta - opinia Polecam!!!! Do salonu Belleza chodzę od 7 lat,kocham ten salon,cudowny...
~Bernadeta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 października 2022

Ewa P. - opinia Świetne miejsce, świetna pani Wiktoria. Polecam ten salon
~Ewa P.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 października 2022

Anna - opinia Nie zgadzam się z opinią pani Ani, dotyczącą pani Wiktorii, ta ostatnia to...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 października 2022

M. - opinia Swietne miejsce, cudowna p. Wiktoria i jej nożyczki oraz jej wyczucie koloru...
~M.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 września 2022

Kasia - opinia Świetne usługi. Nie zawiedziesz się. Polecam wszystkim ten salon. Świetni...
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 września 2022

Wika - opinia najlepszy salon w Trójmieście!! gorąco polecam! zawsze jestem zadowolona :))
~Wika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 września 2022

Andrew - opinia Polecam, 10/10. Miła, profesjonalna obsługa, z pewnością tam wrócę.
~Andrew
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 września 2022

Już stała klientka - opinia Naprawdę świetne miejsce, świetni fachowcy, umiejętności na najwyższym...
~Już stała klientka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 sierpnia 2022

Dorota - opinia Świetna obsługa, bardzo dobrze prezentujący się salon. Koloryzacja i...
~Dorota
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 sierpnia 2022

Ania ze Spółdzielni - opinia Najlepszy Salon. Zawsze wychodzę z super fryzurąPani Eliza czyni cuda, czyta...
~Ania ze Spółdzielni
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 lipca 2022

Żaneta - opinia Z salonu zawsze wychodzę piękna i szczęśliwa, polecam serdecznie.
~Żaneta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 czerwca 2022

K. - opinia Jestem bardzo zadowolona, a jestem po trzeciej wizycie. Trafiłam do Bellezy...
~K.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 czerwca 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry