Belleza

Fryzjerzy

Gdańsk, Leśna 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ewa Z - opinia Najlepszy salon w Trójmieście. Trafiłam na fotel do p. Wiktorii z polecenia....
~Ewa Z
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 maja 2022

Anna - opinia wątek zamknięty Najlepszy salon fryzjerski, który odwiedziłam, a trochę mam ich na swoim...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 lutego 2022

Anna - opinia wątek zamknięty Bardzo miła obsługa i super atmosfera w salonie. Profesjonalizm, jakość na...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 stycznia 2022

Kasia - opinia wątek zamknięty Najlepszy salon profesjonalistki w koloryzacji i strzyżeniu polecam
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 grudnia 2021

Dorota - opinia wątek zamknięty Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Żeby nie mówić, że tu dzieją się...
~Dorota
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 grudnia 2021

Żaklina - opinia wątek zamknięty Kolejna wizyta w salonie i zawsze wychodzę zadowolona. Przemiła obsługa i...
~Żaklina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 grudnia 2021

żona Vieslava - opinia wątek zamknięty Jestem pod ogromnym wrażeniem. Trafiłam z polecenia , po nieudanej...
~żona Vieslava
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 listopada 2021

Klientka - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalny salon. Korzystałam i z umiejętności p. Elizy , a...
~Klientka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 listopada 2021

Dorota - opinia wątek zamknięty Jestem pod wrażeniem tego salonu. Pani Wiktoria zrobiła świetny kolor, a...
~Dorota
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 listopada 2021

Dorota - opinia wątek zamknięty Jestem klientką od kilku lat i jestem bardzo zadowolona z usług. Moje włosy...
~Dorota
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 sierpnia 2021

M - opinia wątek zamknięty Jestem zachwycona tym miejscem i Paniami. Profesjonalnizm
~M
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 sierpnia 2021

Bernadeta - opinia wątek zamknięty Świetna i fachową obsługa. Przemiła atmosfera .
~Bernadeta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 lipca 2021

Tatiana - opinia wątek zamknięty Jeżeli po wizycie u fryzjera chcesz się poczuć Gwiazdą, to miejsce dla...
~Tatiana
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 lipca 2021

Klientka - opinia wątek zamknięty Jestem zadowolona z doboru koloru i strzyżenia. Pełen profesjonalizm. Polecam
~Klientka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 czerwca 2021

Klientka - opinia wątek zamknięty Jestem pid wrażeniem umiejętności p. Dagmary. Polecam z czystym sercem.
~Klientka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 maja 2021

Joanna - opinia wątek zamknięty Do salonu trafiłam, po bardzo nieudanym farbowaniu i jednoczesnym...
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 lutego 2021

Kate - opinia wątek zamknięty Skuszona opiniami czekałam cierpliwie na swoją wizytę kilka tygodni w salonie...
~Kate
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 grudnia 2020

M. - opinia wątek zamknięty W salonie panuje wspaniała atmosfera. Panie sa przemiłe I bardzo...
~M.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 listopada 2020

Acha - opinia wątek zamknięty W tym salonie wszystko jest wyjątkowe i niepowtarzalne i tak też się tu...
~Acha
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 października 2020

Adam - opinia wątek zamknięty Z usług salonu korzystam regularnie. Przeniosłem się tam pomimo konieczności...
~Adam
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 października 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry