Belleza

Fryzjerzy

Gdańsk, Leśna 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
totalna metamorfoza wątek zamknięty Zachecona pozytywnymi opiniami na trojmiescie postanowilam skorzystac z uslug...
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 listopada 2017

salon na 6+ wątek zamknięty Zgadzam się, salon na 6+, wyszłam odmieniona, zadowolona, a komplementów...
~Nowa ja :) B.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 października 2017

Zachwycona wątek zamknięty Poszłam do salonu z ciekawości po przeczytaniu opinii na trójmieście....
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2017

Bardzo zadowoleni wątek zamknięty Po wielu latach z mężem chcieliśmy zmienić fryzjera a raczej nasze włosy juz...
~Kasia i Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 lipca 2017

fryzjerka na zawsze :) wątek zamknięty Jestem stałą klientką i fanką tego salonu. Pełen profesjonalizm, olbrzymia...
~Ula
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 czerwca 2017

BELLEZA w Oliwie wątek zamknięty Polecam ten salon. Panie posiadają niesamowite umiejętności. Kolor włosów...
~zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2017

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Świetna obsługa i fenomenalny fach w dłoniach! Pełen profesjonalizm,...
~Daria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 marca 2017

cały czas zadowolenie wątek zamknięty Jestem już klientką salonu pd 3-ch lat i nie zmienię zdania. To naprawdę...
~zadowolona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 marca 2017

Chwila w świecie relaksu pod opieką profesjonalistów. wątek zamknięty Wprost z ruchliwego skrzyżowania wchodzę do...
~Aśka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 lutego 2017

Polecam salon wątek zamknięty Jestem stałym klientem salonu od momentu jego powstania, i z czystym sercem...
~Dominik
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 stycznia 2017

Zadowolenie max wątek zamknięty Jestem zadowolona niesamowicie. Pani Ania jest przemiłą osobą, której zależy...
~Hergudzida
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 stycznia 2017

Godne polecenia wątek zamknięty Bardzo polecam korzystanie z usług p. Klaudii, dokładność, poczucie estetyki...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 grudnia 2016

pełen profesjonalizm w domowej atmosferze wątek zamknięty Salon mieści się w starej, ale odnowionej kamienicy, wnętrze jest...
~Joanna i mama Janina :)
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 grudnia 2016

BARDZO POLECAM!!! wątek zamknięty Jestem bardzo, bardzo zadowolona z nowego koloru blond. Czuję się...
~P. G.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 września 2016

Polecam! wątek zamknięty Salon dla wymagających! Zmieniłam kilka salonów,ale wreszcie się zatrzymałam....
~Tatiana
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2016

Dlatego ten salon? wątek zamknięty Dlatego, że tam można poczuć się komfortowo; obsługa i umiejętności na...
~Iza
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 lipca 2016

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Pełen profesjonalizm miła atmosfera. Pani Ania wcześniej przeprowadziła...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 czerwca 2016

Super zmiana ;) wątek zamknięty Moja przyjaciólka przeszła u Państwa metamorfoze ( u p. Ani) ogormnie...
~Znajoma
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2016

Bardzo zadowolona wątek zamknięty Do salonu trafiłam z polecenia , czekałam na wizyte 2 tygodnie ale naprawde...
~Julia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 marca 2016

Baaaardzo polecam! wątek zamknięty Pani Ania blondyneczka, to najlepsza fryzjereczka! Przytnie włoski,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 marca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry