Widok

Beta hcg ciąża

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witajcie ostatnią miesiączke mialam 06.12.19 a teraz jestem na początku 8 tygodnia ciazy. 12 stycznia robilam bete 219.7 pozniej 20 stycznia wyszlo 913.7 a dziś 28 wyszło 2181.7. Na usg sam pęcherzyk 8.4 mm . Jakis czas temu zaczelam delikatnie plamić i biore leki na podtrzymanie plus luteine? Czy ta beta nie jest za niska? Są jakieś szanse? Jak myslicie? Jak bylo u was?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zawsze warto wierzyć i mieć nadzieję, że wszystko będzie ok.
Ja w trzeciej ciąży poroniłam właśnie 8/9 tydzień. Ciąża dobrze się zapowiadała, jak poprzednie 2, pęcherzyk ok, nic podejrzanego. Pojawiło się plamienie, dostałam leki na podtrzymanie, ale krwawienie było coraz większe i poszłoooooooo..... Nikt nie potrafił powiedzieć dlaczego tak się stało. Ale nie robiłam bety, nie wiem jaki był poziom, więc tego nie mogę porównać.
Póki twoja ciąża trwa rób wszystko żeby się udało donosić. Jak plamienie będzie obfitsze nie czekaj, pędź na SOR zanim będzie za późno. Powodzenia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko na razie nie ma zarodka :/
Krwawienie bylo większe raz ale na sorze powiedzieli że mam to olewać i brać dalej leki na podtrzymanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest właśnie podejście na SORze. Mi też kazali się nie przejmować, 3 dni później też na SORze powiedzieli, ze już za późno.

Póki co myśl pozytywnie. Ewentualnie umów sobie szybszą wizytę do swojego gin.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Ginekolog Katarzyna Zielińska - opinie (32 odpowiedzi)

Czy ktoś ja zna, miał z nią do czynienia? Chodzę do niej, ale nie mogę jej rozgryźć... Przyjmuje...

Laserowa korekta wady wzroku (57 odpowiedzi)

czy któraś z was bądz waszych bliskich miała tez zabieg? bardzo proszę o waszą opinie i ew,...

Jaki rower miejski kupic? (24 odpowiedzi)

Chcę kupić rower miejski, ale nie wiem co wybrać, bardzo podobają mi się w kolorze białym. Chcę...

do góry