Widok

Bez slowa

Zostawilam meza bez slowa , w jego urodziny spakowalam sie i odeszlam tak bez slowa sama niewiem dlaczego mamy jedno coreczke znaszego malzenstwa ale on ma jeszxze jedno z pierwszego zwiazku... a wiec gdy cos zle zrobilam nie przyszedl i mi tego nie powiedzial tylko albo zlosc albo nie odzywanie sie do mnie a ja zastanawialam sie co zrobilam nie tak.. wiele razy kazal mi wypier ... mowil ze w zlosci czlowiek mowi rozne rzeczy... i to drugi raz jak go zostawilam .. kocham go bardzo mocno i zaluje tego co zrobilam.. co mam zrobic zeby dal mi jeszxze jedno szanse??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
A naprawdę chcesz jeszcze jednej szansy? Warto?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kochana, z inną ma dziecko i nie dogadał się. Dokładnie wiesz teraz dlaczego. Trudny charakter i humory. Z Tobą niczego się nie nauczył, nie dojrzał dalej do związku. I już ma drugie dziecko teraz z Tobą. Ewakuacja i papa. Szanuj się.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

bież swoje dziecko i nogi za pas, nie warto być z kimś takim, przed tobą całe życie :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Płeć (3 odpowiedzi)

Znacie już płeć?:)

cc na zimno gdańsk (3 odpowiedzi)

Czy któraś z Pań miała w tym roku planowane cc na zimno w którymś z gdańskich szpitali? Mam...

suche usta - co polecacie? (30 odpowiedzi)

Czy możecie polecić coś na wysychające usta? Od zawsze stosowałam pomadki nivea - przetestowałam...

do góry