Do Akademii trafiłam z polecenia koleżanki. Uważam, że lepiej trafić nie można. Po części teoretycznej, gdzie mogliśmy poznać instruktorów wybrałam pana Grzegorza Formella. Od pierwszej godziny wiedziałam, że jest to cierpliwy i profesjonalny instruktor. Mimo moich błędów, które każdy popełnia tłumaczył po kilka (set) razy wszystkie manewry. Podczas jazd nigdy się nie stresowałam, p. Grzegorz ma poczucie humoru, a przy tym potrafi przekazać wiedzę w bardzo prosty i konkretny sposób. Moim głównym założeniem było nauczyć się jeździć po naszych "polskich" drogach, a wiadomo, że to nie jest łatwe. Dzięki p. Grzegorzowi, wiem jak jeździć dynamicznie i bezpiecznie. Przygotowanie do egzaminu oceniam na 6+. Zawsze starał się pomóc w dostosowaniu godzin jazd do mojego pociągu, a to nie zawsze było proste ;-) Porównując z koleżankami z innych szkół jazdy, wiem, że jeżdżąc w Akademii zawsze wiedziałam co zrobiłam dobrze, a co źle, więc jeździłam świadomie. Dostawałam mnóstwo bardzo konkretnych wskazówek, które pozwoliły mi zdać egzamin za drugim razem ;-) Jeszcze raz bardzo dziękuję za atmosferę, życzliwość i wiarę w moje umiejętności, gdy mi jej brakowało. Pozdrawiam serdecznie;-)