Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Brak profesjonalizmu wątek zamknięty Jestem klientem tej firmy od 3 lat. Po pierwszych 2 latach przedłużyłem...
~DD
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2013

zacinający net !! wątek zamknięty juz drugi weekend nie da rady grać , jeszcze raz taki numer a Wam wjebieeeeeeee
~szeF
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2013

klientka od lat wątek zamknięty jestem klientką juz dość długo, moj maz jest informatykiem i bardzo chwali...
~Ola i Piotr
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2013

Z daleka od BIALL-NETU wątek zamknięty To firma rodem z PRL. Internet: prędkość 2 MB, cena 39 zł. OK moze być....
~Monika nabita w Biallnet
15

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 marca 2010

Problem z dekoderem wątek zamknięty Witam.Niedawno podpisałem aneks do umowy na internet i telewizję pakiet...
~franki139
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 lutego 2013

Jest ok wątek zamknięty Korzystam z ich telewizji cyfrowej od jakiegoś czasu. Jest ok. Porównywałem...
~DD
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 lutego 2013

beznadzieja wątek zamknięty szkoda ze nie ma niższej niż 1 oceny za obsługę - serwis jest nie dość że...
~użytkownik
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 stycznia 2013

Chelmnet wątek zamknięty Jestem abonentem od nie pamietam kiedy - jeszcze za czasow Chelmnetu -...
~Olek
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 lutego 2013

polecam wątek zamknięty Może nie zawsze wszystko działa optymalnie, ale jest to lokalny i przede...
~Polakov
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 lutego 2013

Lubię to wątek zamknięty Nie jestem specjalistką od telewizji, ale na moim telewizorze odbiór jest...
~Ania
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 lutego 2013

Nierzetelna firma wątek zamknięty Wszystko jest super do podpisania umowy. Potem sa schody. Slaba jakosc...
~antos
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 lutego 2013

Nie dajcię się nabrać tej firmie.. wątek zamknięty Sygnał telewizji analogowej beznadziejny, dałem się skusić na cyfrową oferte...
~mmmm
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 stycznia 2013

a ja nie mam problemów wątek zamknięty A ja mam zupełnie inne doświadczenia z Biallnetem. Mam od nich internet i...
~Ignacy
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 lutego 2013

Nierzetelna firma. wątek zamknięty Najgorszy operator kablowy. Jakosc i ilość kanałów beznadziejna..
~MMMM
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 stycznia 2013

Tandeta wątek zamknięty Omijajcie tę firmę, szkoda czasu, nerwów i pieniedzy...
~Malik
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 stycznia 2013

Obsługa OK. wątek zamknięty Obsługa i jakość połączenia ok, przez dwa lata, dwa razy miałem kłopot z...
~Arek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 grudnia 2012

masakra!!! wątek zamknięty internet umowa na 11 MB - na speed tescie trochę ponad 3 MB. Po zgłaszaniu...
~Lotka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 grudnia 2012

Kasia - opinia wątek zamknięty Przez 2 lata mieliśmy slaby sygnałTV technik powiedzial ze tak musi byc bo...
~Kasia
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 września 2012

nie wydaja umowy!!! wątek zamknięty nie polecam, umowe sporzadzaja tylko w 1 egzemplarzu ktora zachowuja dla...
~wojtek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 września 2012

PRAWIE wszystko ok wątek zamknięty witam, internet wporządku, ma byc 10Mbit - to tyle jest, wiekszych awarii...
~Ghost
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 września 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
150

postów

86

wątków

do góry